Sensacyjna wiadomość!

Zlikwidowana dziupla i 5 odzyskanych busów wartych fortunę. Zarzuty dla 48-letniego pasera

2023-02-01 20:44

Policjanci z Pragi-Południe zlikwidowali dziuplę złodziei samochodów! Przestępcy urządzili sobie bazę na działce pod Pułtuskiem. Funkcjonariusze na posesji w powiecie pułtuskim odnaleźli 4 fiaty ducato i citroena jumpera. Wszystkie auta łącznie warte są ponad 600 tysięcy złotych. Wpadł też 48-letni paser. Mężczyzna usłyszał aż 5 zarzutów.

Zlikwidowana dziupla pod Pułtuskiem. Samochody warte 600 tysięcy złotych 

Mundurowi pochwalili się akcją, za którą odpowiadały dwie specjalne grupy do walki z przestępczością samochodową. - Policjanci z „Kobry” wpadli na trop mężczyzny, który miał związek z kradzieżami z włamaniem do samochodów dostawczych.

Pod koniec stycznia funkcjonariusze pojawili się na na posesji w powiecie pułtuskim, gdzie zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami znajdowała się samochodowa dziupla. – mówi kom. Paulina Onyszko z Pragi-Południe. To był strzał w dziesiątkę. Na miejscu mundurowi zastali 5 skradzionych busów. - Cztery samochody zostały skradzione z terenu Warszawy, a jedno auto na teren Polski trafiło z Niemiec. Na terenie posesji znajdowały się 4 osoby, które zostały zatrzymane – informuje kom. Onyszko.

Trzech mężczyzn przesłuchano w charakterze świadków, natomiast 48-latek usłyszał 5 zarzutów paserstwa. Od podejrzanego zabezpieczono na poczet przyszłych ewentualnych kar 24700 złotych.

Sonda
Czy obawiasz się złodziei?
Nasi Partnerzy polecają