Filip Chajzer opublikował przerażające zdjęcia. "Na miłość Boską". Takiego widoku w Warszawie się nie spodziewał

2020-12-28 7:54
Filip Chajzer
Autor: AKPA Filip Chajzer

W niedzielę wieczorem Filip Chajzer wybrał się na spacer po świątecznym centrum Warszawy. Gdy zobaczył, co się dzieje wyciągnął telefon i zrobił dwa zdjęcia, a następnie opublikował je na swoim profilu na Facebooku. Znany dziennikarz TVN nie ukrywał swojego zdziwienia i w wymownych słowach skomentował, to co zobaczył. Co takiego działo się w stolicy?

Filip Chajzer w niedzielę wieczorem postanowił wybrać się na spacer po centrum stolicy. Świąteczne iluminacje na Trakcie Królewskim czy choinka na Placu Zamkowym robią ogromne wrażenie i przyciągają do Śródmieścia Warszawy prawdziwe tłumy. Nie inaczej było w okresie świąt Bożego Narodzenia. Od zapadnięcia zmroku do późnego wieczora przez Krakowskie Przedmieście i okolice Starówki przewijały się setki warszawiaków. Widok ten zadziwił nawet Filipa Chajzera, znanego dziennikarza TVN. Gdy zobaczył, co dzieje się na ulicach Warszawy, chwycił za telefon komórkowy i pstryknął dwa zdjęcia. Następnie wrzucił je na swoje konto na Facebooku. 

Tak mieszkają Trzaskowscy. Te zdjęcia mówią wszystko

- Jeśli tak teraz na legalu wygląda centrum Warszawy to co komu zrobili właściciele wyciągów, które od jutra są na nielegalu...? na miłość boską nie rozumiem... - skomentował w wymownych słowach Chajzer.

Pod postem pojawiły się liczne komentarze. "Niszczenie gospodarki niestety nie ma nic wspólnego z dbałością o nasze zdrowie, niestety.", "Próby pojęcia tego umysłem mogą się skończyć jakimś stanem depresyjnym..." - pisali internauci pod komentarzem Filipa Chajzera. 

Narodowa kwarantanna od 28 grudnia. Co się zmienia?

Rząd od 28 grudnia wprowadził w całym kraju narodową kwarantannę. Oprócz cały czas obowiązujących restrykcji (utrzymywanie dystansu, zasłanianie nosa i ust, dezynfekcja) wprowadzono kolejne, dużo bardziej rygorystyczne. Całkowicie zamknięte zostały hotele, stoki narciarskie oraz galerie handlowe (z wyjątkiem sklepów spożywczych, drogerii, aptek, sklepów z książkami i prasą, sklepów zoologicznych, budowlanych, meblowych, z akcesoriami samochodowymi i usługami telekomunikacyjnymi). 

W noc Sylwestrową wprowadzono też zakaz przemieszczania się (obowiązuje w godzinach 19-6). 

Warszawska wigilia z dowozem. Reporterzy "SE" rozwieźli świąteczne paczki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE