PRZERAŻAJĄCE

Głupi zakład zakończył się przerażającą śmiercią. Nie żyje młody chłopak. Jeden szczegół tragedii szokuje

2023-08-20 11:14

Horror na warszawskim Bemowie rozegrał się w sobotę (19 sierpnia) w okolicach godziny 15. W Gliniankach Schneidera utonął młody chłopak. Jak słyszymy, chwilę przed swoją śmiercią, założył się ze znajomymi, że wejdzie do wody i przepłynie z jednego brzegu na drugi. Tak jednak się nie stało. Po długiej reanimacji, lekarz obecny na miejscu stwierdził zgon około 30-letniego mężczyzny.

Warszawa, Bemowo. Kolejne utonięcie na Mazowszu. Zginął młody chłopak

Pierwsze szczegóły koszmaru przekazał nam fotoreporter „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu zdarzenia. Jak słyszymy, w Gliniankach Schneidera życie stracił młody chłopak. − Pijany mężczyzna poszedł popływać. Chciał przepłynąć staw, dla zakładu, znajomi odradzali mu tego pomysłu, ten jednak nie słuchał – przekazywali nam świadkowie zdarzenia. 

Najprawdopodobniej około 30-letni mężczyzna zmęczył się pływaniem i zniknął pod wodą. Na miejsce natychmiast zadysponowano służby ratunkowe. − Zdarzenie miało miejsce o godzinie 14:45. Mężczyzna wszedł do wody i z niej nie wyszedł. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Po wyjęciu z wody i długiej reanimacji, lekarz stwierdził zgon mężczyzny – mówi nam Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Funkcjonariusze zajęli się ustalaniem okoliczności śmierci chłopaka.

Sonda
Czy umiesz pływać?
Listen on Spreaker.