Groza w Lesznie! Na lokalnym cmentarzu urządzili sobie spalarnię śmieci!

2020-01-18 20:17 DAR, dryndak@se.com.pl
Na cmentarzu działa spalarnia śmieci. Pracownicy palą toksyczne odpady
Autor: MP Na cmentarzu działa spalarnia śmieci. Pracownicy palą toksyczne odpady

W Lesznie k. Błonia pracownicy na terenie cmentarza palą stare wieńce, plastikowe wkłady do zniczy oraz sztuczne wiązanki. Ogień i kłęby gryzącego dymu widać z oddali, a toksyczny smród unosi się nad grobami zmarłych. Palenisko non stop gasi straż pożarna. - Oni kiedyś spalą ten cmentarz – mówi jedna z mieszkanek.

Do sytuacji dochodzi notorycznie. Mieszkańcy odwiedzający zmarłych skarżą się, że pracownicy cmentarza urządzili sobie na jego terenie spalarnie śmieci. - To przechodzi ludzkie pojęcie. Non stop palą odpady. Nawet przejść spokojnie się nie da, bo wszędzie pełno dymu. A śmierdzi tak okropnie plastikiem, że wytrzymać nie można- mówią rodziny zmarłych. Zwracali uwagę pracownikom, by nie palili tych toksycznych odpadów. Ale oni nie widzą problemu. - Mówiłam wielokrotnie, żeby przestali i nie robili z terenu cmentarza spalarni śmieci, bo to się kiedyś źle skończy.

PRZECZYTAJ TEŻ KONIECZNIE W tych parkach w Warszawie UPRAWIAJĄ SEKS. Będziesz w szoku!

Ale do nich mówić, to jak grochem o ścianę. Nikt tego nawet nie pilnuje -tłumaczy jedna z mieszkanek. Na miejscu wielokrotnie interweniowała straż pożarna – Wiele razy straż gasiła te odpady. Ale nikt sobie z tego nic nie robi i się tym nie przejmuje. Za chwile jest to samo - dodaje kobieta. Czy tych śmieci nie można po prostu wywieź z tereny cmentarza? - pytają mieszkańcy

ZOBACZ TEŻ NASZ CIEKAWY TEMAT ALARM W GALERII PÓŁNOCNEJ! Ludzie w popłochu uciekają z budynku![WIDEO]