Grucele. Nie miała szans, by uciec przed pociągiem! Zignorowała znak stop i doszło do nieszczęścia [ZDJĘCIA]

i

Autor: OSP KSRG Troszyn Jadąca oplem vectra kobieta staranowana przez pociąg na przejeździe kolejowym w Grucelach pod Ostrołęką.

Grucele. Kierująca oplem nie dała rady uciec przed pociągiem! Zignorowała znak "stop" i doszło do nieszczęścia [ZDJĘCIA]

2021-07-13 12:01

Jadąca oplem vectra kobieta staranowana przez pociąg na przejeździe kolejowym w Grucelach pod Ostrołęką. Poszkodowana nie zatrzymała się przed znakiem "stop", tylko wjechała od razu na tory, wskutek czego jej auto dachowało i zostało całkowicie zniszczone. Jako pierwsi na miejsce zdarzenia dotarli druhowie z OSP KSRG Troszyn, a niedługo po nich interweniował też zespół karetki pogotowia.

Grucele. Nie miała szans, by uciec przed pociągiem! Zignorowała znak "stop" i doszło do nieszczęścia

Pociąg staranował kobietę jadącą oplem vectra na przejeździe kolejowym w Grucelach pod Ostrołęką. Do zdarzenia doszło w poniedziałek  po godz. 18. Jak informuje Moja Ostrołęka, auto dachowało i zostało zniszczone, choć poszkodowana, mimo makabrycznie wyglądającego wypadku, nie doznała poważnych obrażeń. Okazuje się, że sama była sobie winna.

- Kobieta kierująca oplem vectrą nie zastosowała się do znaku stop, nie zatrzymała się przed przejazdem kolejowym i nie zauważyła nadjeżdżającego pociągu. Została uderzona przez lokomotywę. Kobieta może mówić o dużym szczęściu, bo nie doznała obrażeń i nie wymagała hospitalizacji - mówi portalowi Moja Ostrołęka Tomasz Żerański, rzecznik policji w Ostrołęce.

Kobiecie z opla vectra, w którą uderzył w Grucelach pociąg, udzielono pomocy medycznej tylko na miejscu wypadku. Mimo wszystko nie można powiedzieć, by wyszła z tego bez szwanku, bo za swoje zachowanie została ukarana mandatem w wysokości 220 zł i 6 punktami karnymi.

Czytaj też: Kunin. Śmigłowiec LPR zabrał dwóch nastolatków! Sami narazili rodzinę z 2-latkiem

Czytaj też: Mazowieckie. Chora 13-latka eskortowana przez dwa województwa! Po drodze dachowanie auta, a liczyła się każda minuta! [WIDEO]

Czytaj też: Kamieńczyk. Trzech ciężko rannych mężczyzn! Ich audi roztrzaskało się o drzewo na DK nr 62 [ZDJĘCIA]

Grucele. Nie miała szans, by uciec przed pociągiem! Zignorowała znak "stop" i doszło do nieszczęścia [ZDJĘCIA]

Wypadek na A1. Tak zginął Daniel z Zabrza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany