Hejka tu Lenka! Moc pomysłów 11-letniej YouTuberki. Poznaj najpopularniejszą dziewczynkę w Polsce

i

Autor: Super Express Hejka tu Lenka! Moc pomysłów 11-letniej YouTuberki. Poznaj najpopularniejszą dziewczynkę w Polsce

Hejka tu Lenka! Moc pomysłów 11-letniej YouTuberki. Poznaj najpopularniejszą dziewczynkę w Polsce

2021-08-25 21:16

Hejka tu Lenka to jeden z najbardziej znanych kanałów na YouTube dla nastolatków. Jest on prowadzony przez zaledwie 11-letnią Lenkę Pachuc. Jej poczynania śledzi ponad milion dwieście subskrybentów, a każde kolejne wideo niemal natychmiast staje się hitem. Teraz nastolatka, wraz z wydawnictwem Harde, wydała książkę "Notatnik z pomysłami Hejka tu Lenka". To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Lenki. Już w sobotę i niedziele (28, 29.08.2021) w Parku Julinek będzie można ją spotkać, porozmawiać, a nawet kupić jej książkę z autografem.

Lenka Pachuc ma 11 lat. Dziewczynka stała się znana za sprawą kanału na YouTube, który z powodzeniem prowadzi. Choć może się to wydawać nieprawdopodobne, nastolatka ma już ponad milion dwieście subskrybentów. Na jej profilu można obejrzeć kilkaset filmików, a każdy z nich bije rekordy popularności.

Kto to jest Hejka tu Lenka?

Hejka tu Lenka jest kanałem na portalu YouTube, który prowadzi od 2016 roku Lenka Pachuc. Dziewczynka w 2021 roku skończyła 11 lat. Informacji o prywatnym życiu Lenki nie ma zbyt wiele. Wiadomo, że także jej brat prowadzi swój kanał na YouTube (Siema tu Marcel). Istnieje także konto Pachuc Family. Na kanale Hejka tu Lenka zobaczyć można materiały z testami i recenzjami zabawek. Jednak nie tylko. Są też liczne przygody 11-latki, które z powodzeniem mogą służyć rodzicom jako bajki zarówno dla małych, jak i starszych dzieci. Rozpakowywanie zabawek, czy udostępnianie popularnych wyzwań to nie jedyne zajęcia Lenki.

Dziewczynka w 2018 roku podkładała dubbing w bajce "Uprowadzona księżniczka", a w 2019 udzieliła głosu postaci z bajki "Śnieżna paczka". W tym samym roku zadebiutowała również w teledysku do piosenki "Pomocne Kopytko", który był jedną z części ścieżki dźwiękowej do filmu "Baranek Shaun Farmageddon".

Hejka tu Lenka! Moc pomysłów 11-letniej YouTuberki. Poznaj najpopularniejszą dziewczynkę w Polsce

i

Autor: se.pl Hejka tu Lenka! Moc pomysłów 11-letniej YouTuberki. Poznaj najpopularniejszą dziewczynkę w Polsce

Hejka tu Lenka w Julinek Park!

Wydawnictwo Harde wraz z Radio SuperNova i Julinek Park przygotowują na zakończenie lata nie lada gratkę dla fanów Hejka tu Lenka. Już 28 i 29 sierpnia w Julinek Park zapraszają na zakończenie wakacji. Gościem specjalnym imprezy będzie Lenka Pachuc.

Spotkanie z Lenką to okazja do zadania jej pytań, zrobienia sobie zdjęcia z młodą youtuberką oraz miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Nie może Was zabraknąć. Chcecie poznać szczegóły imprezy? Zajrzycie do wydarzenia na Facebook: Pożegnanie wakacji z Lenką!

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów 11-letniej Lenki.

Hejka tu Lenka. Pstryk i już się nie nudzisz. Notatnik z pomysłami

Niedawno na rynku pojawiła się nakładem wydawnictwa Harde książka Lenki Pachuc "Hejka tu Lenka. Pstryk i już się nie nudzisz. Notatnik z pomysłami".

- W mojej książeczce znajdziesz wszystkie superpomysły w jednym miejscu! Szalone czelendże, wariackie zabawy, kolorowe projekty, modę, urodę, mnóstwo miejsca na notatki i dużo, dużo więcej! Pstryk! I już się nie nudzisz. Ty + Ja = BFF - mówi Lenka Pachuc.

"Hejka tu Lenka. Pstryk i już się nie nudzisz. Notatnik z pomysłami" idealnie nadaje się dla wszystkich nastolatków, którzy nie lubią nudy!

Książkę można kupić na stronie wydawnictwa Harde: Hejka, tu Lenka! Pstryk! I już się nie nudzisz. Notatnik z pomysłami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE