Drogi Użytkowniku,

My, nasi Zaufani Partnerzy oraz inne podmioty z Grupy ZPR Media uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie, czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikacji poprzez skanowanie urządzeń. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na korzystanie z tych technologii poprzez kliknięcie "Akceptuję". Zgoda jest dobrowolna i zawsze możesz ją wycofać klikając w przycisk "Zmień ustawienia zgód" znajdujący się na dole strony.

Aby móc w pełni komfortowo i świadomie korzystać z naszych witryn, prosimy zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności i Cookies. Dodatkowo informujemy że celami przetwarzania danych są: przechowywanie informacji, przechowywanie i dostęp do informacji, personalizacja, wybór i dostarczanie reklam, tworzenie raportów na temat reklam, wybór i dostarczanie treści, tworzenie raportów na temat treści, pomiary.

Henio Maciocha choruje na neuroblastomę. Pomóż mu wygrać walkę z rakiem!

2022-08-05 17:17 Mateusz Nadworski
Autor: Marek Zieliński/SUPER EXPRESS

Trwa walka 4-letniego Henia z nowotworem. Chłopiec pozornie wygląda na całkowicie zdrowego. Ma mnóstwo energii i wszędzie go pełno. Jednak rodzice drżą w obawie o jego życie każdego dnia. Niedawno malec wygrał wielką bitwę z guzem wielkości pięści. Dziś, gdy jego największy wróg jest w remisji, chłopiec pilnie potrzebuje piekielnie drogiej szczepionki, by choroba nie nawróciła.

Henio Maciocha prawie wygrał walkę z rakiem. Pilnie potrzebuje twojej pomocy 

Siedzimy na tykającej bombie. Uciekający czas niczym zapalony lont wzmaga nasze przerażenie. Czy zdążymy zebrać 1,5 mln zł? Czy uda nam się uratować naszego małego synka? - pytała podczas rozmowy z dziennikarzem „SE” mama 4-letniego Henia.

Złośliwy nowotwór - neuroblastoma

Henio Maciocha walczy z bardzo złośliwym nowotworem – neuroblastomą. Jego życie wisi na włosku. Przetrwał chemioterapię, operację wycięcia gigantycznego guza, radioterapię, autoprzeszczep szpiku i immunoterapię. To jednak nie wszystko. Jego choroba to podstępny przeciwnik, który bardzo często wraca. Dlatego zaraz po zakończonym leczeniu, należy Heniowi podać specjalną szczepionkę przeciwko wznowie. Niestety, jej koszt jest ogromny i wynosi około 1,5 mln zł.

Twoja przeglądarka nie wspiera elementu wideo.

Internetowa zbiórka dla Henia

- Odkąd rak wdarł się bez pytania do naszego życia, liczy się tylko jedno – to, by nasz synek żył. Z zaciśniętymi zębami przejdziemy przez piekło, które zgotowała nam choroba, by tylko ratować nasze dziecko – mówiła mama podczas charytatywnego koncertu, zorganizowanego w domu pomocy społecznej w Pruszkowie, m.in. dla Henia. Niestety, rodzice malca, choćby stawali na głowie, sami nie są w stanie zapłacić olbrzymiej ceny za ostatni etap jego leczenia. - Ze łzami w oczach prosimy o pomoc, bo to jedyna szansa, aby uratować Henia – podkreśliła mama 4-latka.

Wpłaty dla Henia można dokonać na stronie internetowej zbiórki www.siepomaga.pl/henio-maciocha.

Oglądasz ultralekką wersję artykułu

Rozwiąż sondę

Oglądasz ultralekką wersję artykułu

Przejdź do pełnej wersji strony