mord bielany

i

Autor: KSP

Horror na Bielanach! Zadźgali kolegę, zawinęli ciało Darka w dywan i zakopali w lesie w Aninie [GALERIA]

2021-03-01 9:59

Dariusz K. zaginął przed Sylwestrem. Rodzina wynajęła detektywa, by go odnaleźć. Oferowano nawet 10 tys. euro nagrody za informacje o zaginionym. Dopiero w połowie lutego policja trafiła na trop. Było już wtedy jasne, że sympatyczny 34-latek nie żyje. ZABILI GO KOLEDZY, z którymi imprezował. Policjanci wydziału do walki z terrorem kryminalnym zatrzymali właśnie dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo w mieszkaniu na warszawskich Bielanach... Szczegóły tej sprawy MROŻĄ KREW w żyłach!

W Sylwestra w mieszkaniu na Marymonckiej na warszawskich Bielanach trwała impreza zakrapiana alkoholem. Kiedy właściciel mieszkania Paweł Z. przysnął,  dwaj zaczęli się kłócić. Awantura szybko przerodziła się w krwawą jatkę. Tomasz B. (34 l.) najpierw zaczął okładać kolegę pięściami, wtedy - jak relacjonowali podejrzani - Dariusz K. miał chwycić nóż, ale silniejszy Tomasz mu go wyrwał i ugodził kolegę w szyję. Cios był śmiertelny. Mężczyzna padł na podłogę i przestał się ruszać. Tomasz B. i obudzony Paweł Z. nie pomogli jednak rannemu. Współbiesiadnicy postanowili zatrzeć ślady. Zawinęli ciało kumpla w dywan, wrzucili do samochodu i wywieźli do lasu w Aninie. Tam zakopali i wrócili do domu.

TYM SAMOCHODEM WYWIEŹLI CIAŁO DARKA DO LASU:

Zabili Darka i tym autem go wywieźli

i

Autor: Konsorcjum Predator Zabili Darka i tym autem go wywieźli

O co poszło? Według śledczych miała to być kłótnia "na tle obyczajowym". 34-latek i 38-latek przyciśnięci przez śledczych w trakcie czynności, wskazali miejsce ukrycia zwłok. Obok ciała Dariusza K. były też plecak i nóż - prawdopodobne narzędzie zbrodni.

Obaj mężczyźni przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów i usłyszeli zarzuty. Tomasz B. będzie odpowiadał za zabójstwo. Paweł Z. za niepowiadomienie organów ścigania o przestępstwie i pomoc w zacieraniu śladów zbrodni.

Na wniosek prokuratora mężczyźni zostali właśnie aresztowani na 3 miesiące. Dodatkowo w mieszkaniu zabójcy policjanci zabezpieczyli 210 tys. zł na poczet przyszłych kar. Obu mężczyznom grozi kara od lat 8 do 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Afera w Otwocku. Mobbing w ZGM. Dyrektor do sekretarki. Nie zarobię przez panią 30 tys.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE