Horror na Mazowszu. 25-latek znęcał się nad rodzicami, skatował też psa

i

Autor: Pixabay Horror na Mazowszu. 25-latek znęcał się nad rodzicami, skatował też psa

Potworne

Horror na Mazowszu. 25-latek znęcał się nad rodzicami, skatował też psa

2023-05-07 11:27

W głowie się nie mieści, czego dopuścił się młody mężczyzna z pow. sierpeckiego. Nie dość, że 25-latek stosował przemoc wobec swoich rodziców, to jeszcze bestialsko znęcał się nad psem. Wezwani na interwencję policjanci zatrzymali mężczyznę. 25-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Znęcał się nad rodzicami i psem

Wezwani na interwencję policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu zastali na miejscu rodziców 25-latka oraz wycieńczonego i zaniedbanego czworonoga.

"Zwierzę miało widoczne obrażenia na ciele. Nie reagowało na wołanie, było wystraszone i nie mogło się poruszać. Policjanci ustalili, że 25-latek znęcał się nie tylko nad zwierzęciem, ale także nad rodzicami" - przekazała asp. Krukowska.

Mundurowi natychmiast powiadomili odpowiednie służby i zwierzak trafił pod opiekę weterynarza.

25-latek stanie przed sądem

Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie i usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek policji prokurator zastosował wobec młodego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. 25-latek ma również zakaz zbliżania się do rodziców. Musiał też natychmiast opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie. Za swoje nieludzkie czyny odpowie teraz przed sądem.

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?