Horror w Płocku. Nieodpowiedzialna matka poszła się bawić, a dzieci umierały w aucie. Były spocone i wycieńczone

i

Autor: POLICJA Horror w Płocku. Nieodpowiedzialna matka poszła się bawić, a dzieci umierały w aucie. "Były spocone i wycieńczone"

KOSZMAR

Horror w Płocku. Nieodpowiedzialna matka poszła się bawić, a dzieci umierały w aucie. "Były spocone i wycieńczone"

2023-08-24 19:44

Policjanci po służbie zauważyli zaparkowany w nasłonecznionym miejscu samochód osobowy, w którym w fotelikach siedziało dwoje małych dzieci. Temperatura na zewnątrz przekraczała 30 stopni Celsjusza, a dzieci były spocone i wycieńczone! Funkcjonariusze wydostali 2 chłopców w wieku 1 i 2,5 roku z rozgrzanego auta, i nie dopuścili do dramatu. Matka chłopców w tym czasie była ze starszym synem nad wodą.

Policjanci uratowali życie chłopaków. Ich matka bawiła się nad wodą

Dwóch policjantów w czasie wolnym od służby w miejscowości Narewka w powiecie hajnowskim na parkingu jednego ze sklepów zauważyli samochód osobowy, który zaparkowany był w miejscu bardzo nasłonecznionym, a temperatura powietrza przekraczała 30 stopni Celsjusza. Drzwi samochodu były zamknięte, a w fotelikach na tylnym siedzeniu auta znajdowało się dwoje małych dzieci, które mimo delikatnie uchylonej szyby były bardzo spocone i wyglądały na wycieńczone.

Policjanci przez chwilę próbowali odnaleźć ich opiekuna. To się jednak nie udało, więc postanowili działać. Wspólnie przystąpili do działania, aby jak najszybciej wydostać dzieci z rozgrzanego samochodu.

- Udało im się opuścić szybę tylnych drzwi, dzięki czemu można było wydostać dzieci na zewnątrz i przenieść je do wnętrza klimatyzowanego sklepu, gdzie podano im wodę. Matka chłopców zjawiła się po około 30 minutach z trzecim synem, z którym jak oświadczyła była nad wodą. Z relacji kobiety wynikało, że zostawiła synów na ponad pół godziny w samochodzie i nie widziała w tym nic złego - przekazała płocka policja.

Sonda
Czy rodzic, który zostawia dziecko w rozgrzanym aucie, powinien mieć ograniczone prawa rodzicielskie?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają