Promocje w IKEA takie, że spadną Wam kapcie. Ale tylko w jednym sklepie!

2021-11-24 21:02
Tak wygląda najmniejsza IKEA w Polsce
Autor: Marcin Smulczyński / Super Express IKEA w CH Blue City w Warszawie

IKEA w Blue City już niedługo zniknie z mapy Centrum Handlowego przy al. Jerozolimskich. Klienci sklepu i miłośnicy szwedzkiej firmy mają już ostatnią szansę na zrobienie zakupów w najmniejszym sklepie IKEA w Polsce. Czas goni, bo lokal otwarty jest tylko do 12 grudnia. Czy na ostatnich klientów czekają mega promocje? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Głośne zapowiedzi już niedługo staną się rzeczywistością. Z mapy Warszawy zniknie jeden z trzech sklepów IKEA. Otwarta w październiku 2018 roku w Centrum Handlowym Blue City najmniejsza placówka szwedzkiej firmy, zostanie zamknięta 12 grudnia. Są to zatem ostatnie tygodnie na zrobienie zakupów w tym konkretnym sklepie.

ZOBACZ TEŻ: IKEA zamyka pierwszy sklep w Polsce. Decyzja zapadła, to już ostatnie tygodnie

Biuro prasowe IKEA uspokaja Warszawiaków - Warszawa i region warszawski jest jednym z priorytetów dla IKEA w Polsce. - Planujemy dalej rozwijać naszą działalność na tym rynku, z jeszcze większą dynamiką. Chcemy skupić się na nowych formatach miejsc spotkań z klientami, które będą odpowiedzią na zmieniające się potrzeby mieszkańców stolicy i regionu. Finalizujemy obecnie kompleksowy plan dla Warszawy, który koncentruje się na tworzeniu jeszcze lepszego doświadczenia zakupowego klientów, budowaniu i rozwijaniu kompetencji naszych pracowników, inwestowaniu w obecne i nowe miejsca spotkań z klientami oraz na atrakcyjnej ofercie usług zdalnych i stacjonarnych - tłumaczy "Super Expressowi" Aneta Gil, Liderka ds. Komunikacji Zewnętrznej IKEA Retail.

- W ostatnim czasie otworzyliśmy nowy format w Centrum Handlowym Wola Park – Studio Planowania IKEA, w którym klienci z pomocą naszych projektantów, zaprojektują swoją wymarzoną kuchnię, spersonalizowaną garderobę oraz funkcjonalne przechowywanie w pokoju dziennym. Mogą również zamówić pełen asortyment IKEA z dostawą do domu - dodaje Aneta Gil.

Wielkie promocje w IKEA!

Tymczasem na klientów, którzy w ostatnich tygodniach funkcjonowania odwiedzą sklep IKEA w Blue City, czekają ogromne promocje. I nie chodzi tylko o 15 proc. zniżki na kubki, szklanki i kieliszki z kartą IKEA Family, z których mogą skorzystać również klienci innych sklepów szwedzkiej firmy. - Prowadzona jest wyprzedaż mebli i akcesoriów wyposażenie wnętrz m.in. użytych na ekspozycji sklepowej, z cenami nawet do 50 procent taniej - poinformowała Aneta Gil. To świetna okazja, by zmienić wystrój swojego mieszkania niewielkim kosztem.

Sonda
Lubisz robić zakupy w sklepach IKEA?
Pływająca sauna zacumowała w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE