Jadowita przesyłka. Pyton znowu w Warszawie! [GALERIA]

2019-03-18 9:57

Pytony lubią Warszawę. Pracownik firmy podczas rozpakowywania zamówionych towarów znalazł... ponad metrowego węża! Paczkę dostarczono do niego przez pomyłkę. 

Do zdarzenia miało dojść w czwartek 14 marca. Ekopatrol został wezwany do jednej z firmy na ulicy Annopol. Funkcjonariuszy zaalarmował pracownik firmy, który przez pomyłkę otrzymał przesyłkę, w której znajdował się... ponad metrowy pyton tygrysi! 

Czytaj także: Praga Południe: Potwór w bieliźnie! [GALERIA]

Ze wstępnych ustaleń wynika, że paczka została dostarczona do pracownika firmy przez przypadek. Docelowo karton z jadowitą niespodzianką miał trafić do innego pracownika. Pojawiło się podejrzenie, że dochodzi do nielegalnej dystrybucji zwierząt egzotycznych oraz ich niewłaściwego transportu. Na miejsce wezwano policję. Mężczyzna, do którego miała trafić paczka, został zatrzymany przez policję.

Czytaj także: Nowy ślad Pytona. Pies tropiący potwierdził jego obecność

Ekopatrol bezpiecznie odłowił gada. Wąż trafiło warszawskiego oddziału CITES. Specjaliści stwierdzili, że jest to pyton tygrysi jasnoskóry, który zazwyczaj zamieszkuje Indie, Nepal, Cejlon i wschód Pakistanu. 

Pasażer "na gapę" w warszawskim tramwaju. Zobacz wideo:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE