Janie, gdzie jesteś? 85-latek zaginął w śnieżycy, rodzina odchodzi od zmysłów,

i

Autor: Policja Janie, gdzie jesteś? 85-latek zaginął w śnieżycy, rodzina odchodzi od zmysłów,

Zaginął

Janie, gdzie jesteś? Rodzina odchodzi od zmysłów, 85-latek zaginął w śnieżycy

2022-11-24 12:43

Policjanci z Targówka pilnie szukają zaginionego Jana Siwca (85 l.). Emeryt wyszedł w czwartek (24 listopada) z domu przy ul. Łojewskiej i słuch po nim zaginął. Rodzina natychmiast zawiadomiła o tym służby. Na zewnątrz panują bardzo trudne warunki, więc nie ma czasu do stracenia. Funkcjonariusze proszą o pilny kontakt każdego, kto mógł widzieć staruszka.

Warszawa. Zaginął 85-letni Jan Siwiec. Policja prosi o pilny kontakt

Zaginiony Jan Siwiec ma problemy z pamięcią. Policjanci udostępnili jego wizerunek i rysopis, żeby ułatwić poszukiwania. Mężczyzna wyszedł z mieszkania przy ul. Łojewskiej na Targówku o godzinie 6 rano. W chwili zaginięcia był ubrany w kurtkę materiałową koloru jasnoszarego zapinaną na suwak z ciemnoszarą klapą, granatową koszulkę w kratkę oraz grafitową czapeczkę z daszkiem. - Wzrost około 180 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie siwe, oczy koloru niebieskiego. Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KP Warszawa Targówek tel. 47 723-87-50, Oficera Dyżurnego tel. 47 723-81-71 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji. Informacje można także przesyłać na adres e-mail: kp-targowek.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl – informuje kom. Paulina Onyszko z policji.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Warszawie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają