Kolejny wypadek!

Janówek: Śmierć pod Tarczynem. Wbił się motocyklem w tył dostawczaka, nie miał żadnych szans

2023-02-28 12:13

Kolejny tragiczny wypadek! W Janówku pod Tarczynem motocyklista wbił się w tył dostawczaka. Do koszmarnego wypadku doszło we wtorek (28 lutego). Na miejscu pracowały wszystkie służby: policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Niestety, kierowca motocykla poniósł śmierć na miejscu. Teraz policja ustala jak doszło do tego drogowego dramatu.

Janówek. Śmierć motocyklisty na drodze. Wbił się w tył dostawczaka

Do wypadku doszło rano przy ul. Słonecznej w Janówku. Mężczyzna na motocyklu z wielką siłą wjechał w busa jadącego przed nim. Zginął na miejscu. - W tył samochodu uderzył motocykl. Na miejsce przyjechało pogotowie. Ratownicy stwierdzili zgon motocyklisty. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca - opisywał akcję Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. Jak dodaje, droga jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegóły i przyczyny wypadku.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia są przerażające. Widać na nich motocykl leżący na poboczu. Pojazd mocno zarył w ziemię. Po kierującym pozostał jedynie kask leżący na asfalcie.

Śmiertelny wypadek na Mazowszu

Do innego tragicznego wypadku doszło też w Coniewie pod Górą Kalwarią. We wtorek rano matiz roztrzaskał się w czołowym zderzeniu z ciężarówką. Kierowca osobówki nie miał żadnych szans. Zginął na miejscu. Policja bada przyczyny tej tragedii. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy na miejscu wypadku powinno stawiać się krzyże?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany