Kolejny wypadek!

Janówek: Śmierć pod Tarczynem. Wbił się motocyklem w tył dostawczaka, nie miał żadnych szans

2023-02-28 12:13

Kolejny tragiczny wypadek! W Janówku pod Tarczynem motocyklista wbił się w tył dostawczaka. Do koszmarnego wypadku doszło we wtorek (28 lutego). Na miejscu pracowały wszystkie służby: policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Niestety, kierowca motocykla poniósł śmierć na miejscu. Teraz policja ustala jak doszło do tego drogowego dramatu.

Janówek. Śmierć motocyklisty na drodze. Wbił się w tył dostawczaka

Do wypadku doszło rano przy ul. Słonecznej w Janówku. Mężczyzna na motocyklu z wielką siłą wjechał w busa jadącego przed nim. Zginął na miejscu. - W tył samochodu uderzył motocykl. Na miejsce przyjechało pogotowie. Ratownicy stwierdzili zgon motocyklisty. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca - opisywał akcję Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. Jak dodaje, droga jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegóły i przyczyny wypadku.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia są przerażające. Widać na nich motocykl leżący na poboczu. Pojazd mocno zarył w ziemię. Po kierującym pozostał jedynie kask leżący na asfalcie.

Śmiertelny wypadek na Mazowszu

Do innego tragicznego wypadku doszło też w Coniewie pod Górą Kalwarią. We wtorek rano matiz roztrzaskał się w czołowym zderzeniu z ciężarówką. Kierowca osobówki nie miał żadnych szans. Zginął na miejscu. Policja bada przyczyny tej tragedii. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy na miejscu wypadku powinno stawiać się krzyże?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki