TRAGEDIA

Horror pod Górą Kalwarią. Ciężarówka zmiażdżyła samochód osobowy. Jedna osoba zginęła na miejscu

2023-02-28 10:40

We wtorkowy poranek, 28 lutego, w Coniewie pod Górą Kalwarią doszło do horroru na drodze krajowej nr 79. Czołowo zderzyła się Daewoo Matiz z ciężarówką. Policjanci ustalają okoliczności tej makabry. Jednak ze wstępnych informacji wynika, że kierujący osobówką zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie huknął w niego tir.

Coniew. Makabra pod Górą Kalwarią. Czołowe zderzenie osobówki i ciężarówki

Pisk opon, gruchot blachy i mroczna cisza. Tak rozpoczął się poranek w Coniewie na drodze krajowej nr 79. Ze wstępnych informacji, które przekazuje piaseczyńska policja dowiadujemy się, że doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów: Daewoo Matiz i ciężarówki.

Kierujący pojazdem Daewoo Matiz z niewyjaśnionych przyczyn, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z pojazdem ciężarowym. W wyniki zdarzenia śmierć poniósł kierujący pojazdem Daewoo – przekazała Magdalena Gąsowska z piaseczyńskiej policji.

Trasa jest kompletnie zablokowana. Policjanci prowadzą kierowców na objazdy. – Zjazd z węzła Góra Kalwaria na trasę numer K79 w miejscowości Coniew jest wyłączony z ruchu dla pojazdów ciężarowych. Pojazdy jadące droga krajową nr K79 od strony Grójca kierowane są w stronę miejscowości Pęcław z dojazdem do trasy K79 lub K50 – dodaje policjantka.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany