Jatka na Mazowszu. Wyrodny syn dźgał rodziców nożem gdzie popadnie

2021-01-20 19:47 woź
Jatka na Mazowszu. Chciał zabić nożem swoich rodziców
Autor: Andrzej Woźniak 24 latek trafił do aresztu

Czy ofiary przeżyły atak furiata dopiero się okaże. Pokrzywdzeni, po jatce, którą urządził im 24-letni syn trafili w stanie bardzo ciężkim do szpitala. Ojciec zwyrodnialca walczy o życie. Nożownik został obezwładniony przez ostrołęckich policjantów i osadzony w areszcie. Grozi mu od 8 lat więzienia do dożywocia.

Dyżurny Komedy Miejskiej Policji w Ostrołęce około godziny 15.00 został powiadomiony telefonicznie, że w miejscowości Białobiel młody mężczyzna dotkliwie ranił nożem dwóch członków swojej rodziny. Po przyjeździe śledczych na miejsce okazało się, że faktycznie 24-latek podczas awantury ugodził nożem kuchennym swoją 43-letnia matkę i 48-letniego ojca. Ranne osoby natychmiast zostały przewiezione do szpitala. Obrażenia ojca 24-latka były bardzo poważne. Ranny mężczyzna cały czas walczy o życie w szpitalu.

Agresywny synalek po obezwładnieniu przez mundurowych trafił za kratki. Nie wiadomo, co było powodem takiego zachowania młodego mężczyzny. Na miejscu zdarzenia ekipa dochodzeniowo śledcza przeprowadziła  oględziny mające na celu zabezpieczenie śladów przestępstwa. Podczas oględzin odnaleziono między innymi nóż, którym posłużył się 24-latek. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzone są przez miejscową policję pod nadzorem prokuratury.  Za usiłowanie zabójstwa grozi kara do 25 lat więzienia lub dożywocie.