Tragedia na drodze

Jechali motocyklem. On przeżył, ona zginęła. Dwa dramatyczne wypadki w Górze Kalwarii i Nadarzynie

2024-04-01 17:43

Wstrząsający wypadek. W Poniedziałek Wielkanocny (1 kwietnia) w Górze Kalwarii dwoje ludzi jadących motocyklem uległo wypadkowi. Kierujący jednośladem mężczyzna stracił nagle panowanie nad maszyną i przewrócił się. Jemu nic się nie stało, pasażerka odniosła ciężkie obrażenia. Mimo reanimacji nie udało się jej ocalić. Identyczny wypadek wydarzył się w Nadarzynie. Ranną pasażerkę zabrał śmigłowiec.

Jechali motocyklem. On przeżył, ona zginęła. Dwa dramatyczne wypadki w Górze Kalwarii i Nadarzynie

Dwa bliźniaczo podobne do siebie wypadki rozpoczęły czarną serię na Mazowieckich drogach. Pierwsza tragedia rozegrała się po godzinie 16. - Jadący motocyklem na drodze krajowej nr 50 mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Jadąca z nim kobieta została ranna. Mimo reanimacji zmarła – powiedziała „Super Expressowi” Barbara Szczerba ze stołecznej policji. Dodała, że kierowca był trzeźwy. Policja bada sprawę pod nadzorem prokuratora.

Taka sama sytuacja miała miejsce na trasie S8 w Nadarzynie. Jak informuje policja, kierowca wiozący pasażerkę z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad motocyklem i runął na asfalt. Kobieta została ranna. Na drodze lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na szczęście życiu poszkodowanej w tym zdarzeniu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Numery alarmowe. Sprawdź, czy wiesz, gdzie zadzwonić!

Pytanie 1 z 7
Niegdyś numer na policję. Gdzie teraz dodzwonimy się wybierając numer 997?
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki