Jednorożce, akrobaci i żonglerzy. Warszawska Scena Varieté zaprasza na najnowszy spektakl! [GALERIA]

2019-02-22 13:50

Świat marzeń sennych w cyrkowym spektaklu na Białołęce. Warszawska Scena Varieté stworzyła show "Śpisz, czy śnisz?", które przeniesie widzów w ludzką podświadomość. 

To siódma produkcja Warszawskiej Sceny Varieté - grupy pasjonatów, którzy chcą pokazać czym jest nowy cyrk i słynna między innymi we Francji i Niemczech forma spektaklowa - Varieté.

Czytaj także: Niedziele handlowe 2019. W te dni sklepy będą otwarte [KALENDARZ]

- Będzie taniec, akrobatyka, gimnastyka powietrzna. Głównie sztuka cyrkowa, ale przewijają się tam także elementy innych dziedzin - tłumaczy Ola Olszewska, organizatorka Warszawskiej Sceny Varieté. 

POSŁUCHAJ:

Jedyne, co jest pewne - to, że na scenie zobaczycie między innymi absolwentów Państwowej Szkoły Cyrkowej, gwiazdy programu "Mam Talent" oraz jedną z najbarwniejszych postaci polskiej sceny Drag.

- Przygotujcie się na dużą dawkę absurdu, radości, dziwnego humoru oraz odrobinę...koszmar(k)u - zachęca Anna Dzilińska, jedna z koordynatorek projektu.

Czytaj także: Metamfetamina, heroina i marihuana. Zobacz, co jeszcze policja znalazła w mieszkaniu 37-latka [GALERIA]

Kiedy?

"Śpisz, czy śnisz?" już 3 marca o godzinie 16:00 i 19:00 - w Białołęckim Ośrodku Kultury, przy Głębockiej 66. Więcej informacji na facebookowym wydarzeniu.

Nowe święto narodowe. Zobacz wideo:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE