Gwiazdkowe Marzenie. Jest choinka na Ursynowie, będą też prezenty!

i

Autor: Piotr Grzybowski / Super Express Gwiazdkowe Marzenie. Jest choinka na Ursynowie, będą też prezenty!

AKCJA GWIAZDKOWE MARZENIE

Jest choinka, będą prezenty! Ursynów w Gwiazdkowym Marzeniu pomaga "Super Expressowi"

2022-12-10 11:05

Na Ursynowie przed urzędem dzielnicy w mikołajki po zmroku zabłysły światełka na choince. To znak, że wielkimi krokami zbliżają się święta, a przed nimi finał akcji „Gwiazdkowe Marzenie”, na którym obsypiemy prezentami aż 100 dzieci. Będzie choinka, Mikołaj, kolędy i oczywiście paczki, przygotowane razem z burmistrzami i prezydentem Warszawy.

Na Ursynowie przed urzędem dzielnicy w mikołajki po zmroku zabłysły światełka na choince. To znak, że wielkimi krokami zbliżają się święta, a przed nimi finał akcji „Gwiazdkowe Marzenie”, na którym obsypiemy prezentami aż 100 dzieci. Tych, które najpiękniej opowiedzą nam, o czym marzą, i wyślą swoje zgłoszenie na stronie http://gwiazdkowemarzenie.se.pl

– Święta Bożego Narodzenia to najbardziej magiczny czas w całym roku. Przede wszystkim wyczekiwany przez naszych najmłodszych mieszkańców. Dlatego mimo trudnego czasu w Polsce i na świecie nie pozwólmy, żeby dzieci to odczuły. Dziecięce buzie na Ursynowie, w Warszawie i w kraju nie powinny być smutne! Pozwólmy dzieciom marzyć i dzielić się z nami tymi marzeniami – mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

I zachęca, by dzieciaki z Ursynowa dzieliły się swoimi marzeniami w ramach akcji „Gwiazdkowe Marzenie”. Ursynów współorganizuje ja z „Super Expressem”, razem z ośmioma innymi dzielnicami – Bemowem, Białołęką, Bielanami, Ochotą, Rembertowem, Śródmieściem, Wilanowem i Wolą. Partnerami akcji są: Piekarnia Oskroba, Centrum Szembeka i Tramwaje Warszawskie. A honorowym patronem „Gwiazdkowego Marzenia 2022” został prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki