Gwiazdkowe Marzenie. Jest choinka na Ursynowie, będą też prezenty!

i

Autor: Piotr Grzybowski / Super Express Gwiazdkowe Marzenie. Jest choinka na Ursynowie, będą też prezenty!

AKCJA GWIAZDKOWE MARZENIE

Jest choinka, będą prezenty! Ursynów w Gwiazdkowym Marzeniu pomaga "Super Expressowi"

2022-12-10 11:05

Na Ursynowie przed urzędem dzielnicy w mikołajki po zmroku zabłysły światełka na choince. To znak, że wielkimi krokami zbliżają się święta, a przed nimi finał akcji „Gwiazdkowe Marzenie”, na którym obsypiemy prezentami aż 100 dzieci. Będzie choinka, Mikołaj, kolędy i oczywiście paczki, przygotowane razem z burmistrzami i prezydentem Warszawy.

Na Ursynowie przed urzędem dzielnicy w mikołajki po zmroku zabłysły światełka na choince. To znak, że wielkimi krokami zbliżają się święta, a przed nimi finał akcji „Gwiazdkowe Marzenie”, na którym obsypiemy prezentami aż 100 dzieci. Tych, które najpiękniej opowiedzą nam, o czym marzą, i wyślą swoje zgłoszenie na stronie http://gwiazdkowemarzenie.se.pl

– Święta Bożego Narodzenia to najbardziej magiczny czas w całym roku. Przede wszystkim wyczekiwany przez naszych najmłodszych mieszkańców. Dlatego mimo trudnego czasu w Polsce i na świecie nie pozwólmy, żeby dzieci to odczuły. Dziecięce buzie na Ursynowie, w Warszawie i w kraju nie powinny być smutne! Pozwólmy dzieciom marzyć i dzielić się z nami tymi marzeniami – mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

I zachęca, by dzieciaki z Ursynowa dzieliły się swoimi marzeniami w ramach akcji „Gwiazdkowe Marzenie”. Ursynów współorganizuje ja z „Super Expressem”, razem z ośmioma innymi dzielnicami – Bemowem, Białołęką, Bielanami, Ochotą, Rembertowem, Śródmieściem, Wilanowem i Wolą. Partnerami akcji są: Piekarnia Oskroba, Centrum Szembeka i Tramwaje Warszawskie. A honorowym patronem „Gwiazdkowego Marzenia 2022” został prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają