SG do artykulu Akcja gwiazdkowe

i

Autor: SE SG do artykulu Akcja gwiazdkowe

Akcja Super Expressu

Rusza akcja Gwiazdkowe Marzenie 2022! To oznacza moc prezentów dla dzieci. Zapraszamy do opisywania marzeń!

2022-12-01 12:40

Po długim czasie pandemii i trudnym okresie związanym z wojną w Ukrainie powracamy z wielką akcją „Super Expressu” pod patronatem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, którą w tym roku organizujemy wspólnie z burmistrzami ośmiu dzielnic i która - tak jak przed pandemia - zakończy się galą z prezentami, koncertem i wspólną zabawą. W akcji „Gwiazdkowe Marzenie” chcemy przed świętami Bożego Narodzenia sprawić radość dzieciom.

Najmłodsi warszawiacy, ta akcja jest dla Was! Opiszcie nam, o jakich prezentach pod choinkę marzycie, opiszcie nam wasze najskrytsze marzenia i zarejestrujcie się na stronie akcji „Gwiazdkowe Marzenie” https://gwiazdkowemarzenie.se.pl  To ważne, bo tylko tak można powalczyć o wspaniałe prezenty. Nie przyjmujemy zgłoszeń pocztą czy przyniesionych indywidualnie do redakcji – taki jest regulamin akcji. Warto, by rodzice go przeczytali przed zgłoszeniem dziecka. Akcję honorowym patronatem objął prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Najpiękniejsze prace maluchów nagrodzimy. A prezenty wręczy Mikołaj na uroczystej przedświątecznej gali, która w tym roku odbędzie się na Białołęce. W trakcie spotkania z Mikołajem odbędzie się też przepiękny koncert kolęd. A zaśpiewa je gwiazda młodego pokolenia – Kaja Gniecioszek.

Akcja "Super Expressu" Gwiazdkowe Marzenie oznacza, że prezentów będzie wiele, dlatego zachęcamy najmłodszych warszawiaków do opisywania i malowania swoich marzeń. Dary pomagają nam przygotować władze Białołęki, Bemowa, Bielan, Ochoty, Rembertowa, Śródmieścia, Ursynowa, Wilanowa i Woli oraz partnerzy akcji – firmy Piekarnia Oskroba, Tramwaje Warszawskie i Centrum Szembeka. Dziękujemy też za wsparcie naszej akcji firmom Unitop, Hydrex i Pszczółka.

Akcja Gwiazdkowe Marzenie trwa do 18 grudnia. Wyniki ogłosimy 19 grudnia na stronie https://gwiazdkowemarzenie.se.pl

Tak było na poprzednich naszych akcjach! Obejrzyjcie w Galerii: