Już w weekend WIELKIE ATRAKCJE na WIELKIE OTWARCIE Parku Rozrywki w Julinku!

2020-06-05 13:11 Artykuł sponsorowany
Wielkie otwarcie Parku Rozrywki Julinek!
Autor: Park Rozrywki Julinek Wielkie otwarcie Parku Rozrywki Julinek!

To wspaniała wiadomość: wraca Park Rozrywki Julinek! Z pewnym opóźnieniem, ale za to z niezwykłymi atrakcjami! Już w najbliższy weekend będzie można tam zobaczyć m.in. występ zwycięzców programu "Mam Talent" - Marysi i Juliana!

Już w najbliższy weekend - 6 i 7 czerwca - Park Rozrywki w Julinku znowu otwiera swoje podwoje dla całych rodzin, dla dzieci i dorosłych! Na wszystkich, którzy się pojawią, czeka tam mnóstwo naprawdę niezwykłych atrakcji.

Jakie atrakcje?

Największą atrakcją będzie niewątpliwie Wielka Parada (w sobotę i w niedzielę o godz. 12.00) zakończona pokazem akrobatycznym zwycięzców programu „Mam Talent!” - Marysi i Juliana. Fani cyrkowych emocji zobaczą także pokazy Rympau Kru i Magdaleny Sztencel oraz - obowiązkowe - występy klownów. Na miejscu będzie też można nauczyć się żonglerki i kręcenia talerzami.

Wielkie otwarcie Parku Rozrywki Julinek
Autor: materiały promocyjne Wielkie otwarcie Parku Rozrywki Julinek

Co nowego?

W tym roku w Parku Rozrywki Julinek pojawiło się wiele nowości, m.in. kolejne trasy w najdłuższym na Mazowszu parku linowym „Podniebny Cyrk”, ścianka wspinaczkowa oraz zupełnie nowe menu w punktach gastronomicznych.

Co można zjeść?

No właśnie - podczas takiej wycieczki i szaleńczej zabawy można zgłodnieć. Poza tym można spróbować kuchni meksykańskiej - BURITOS PAPAS - grillowanej, serwowanej prosto z lokomotywy. Na terenie parku są również stanowiska do samodzielnego grillowania.

Ponadto będą mobilne bary, a w nich prawdziwa włoska pizza, hot dogi, dania obiadowe i kids menu, kawa, napoje oraz lody. UWAGA: dla każdego dziecka lody rzemieślnicze KOSMOS o galaktycznych smakach są ZA DARMO i bez limitu!!!

Ile kosztuje bilet?

Kolejna wspaniała niespodzianka: podczas Wielkiego Otwarcia za bilety nie trzeba płacić!

Gdzie znajduje się Park Rozrywki Julinek?

Park Rozrywki Julinek działa na terenie dawnej Bazy Cyrkowej w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. To zaledwie 30 km od Warszawy.