Kamera uchwyciła moment zasłabnięcia kardynała Nycza. Wygląda to strasznie [WIDEO]

2021-04-01 12:29
Biskup Nycz zasłabł na mszy
Autor: ARCHIDIECEZJA WARSZAWSKA/ YOUTUBE Biskup Nycz zasłabł na mszy

W czwartek podczas mszy świętej odprawianej w Archikatedrze Warszawskiej kardynał Kazimierz Nycz nagle zasłabł. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyna tak drastycznego pogorszenia się samopoczucia duchownego. Kardynał został zabrany do szpitala na badanie, a całą sytuację podczas mszy świętej uchwyciła kamera. Wyglądało to strasznie!

W Wielki Czwartek kardynał Kazimierz Nycz odprawiał Mszy św. Krzyżma. Nagle jego stan zdrowia się pogorszył. Duchowny zasłabł. W Archikatedrze zrobiło się niemałe zamieszanie. Kardynał trafił do szpitala, a mszę świętą kontynuował biskup polowy Wojska Polskiego Józef Guzdek.

NIE PRZEGAP: Kardynał Kazimierz Nycz w szpitalu. Archidiecezja prosi wiernych o modlitwę

Kamera, która nagrywała odprawianą mszę dokładnie zarejestrowała moment omdlenia kardynała Nycza. Widać, że chwilę przed zdarzeniem, duchownemu przynoszono wodę. Bardzo ciężko było mu również wypowiadać słowa do wiernych. Każdy wyraz przychodził mu z trudem. W pewnym momencie musiał usiąść podtrzymywany przez innych kapłanów. Wyglądało to strasznie!

Kardynał Kazimierz Nycz zasłabł na mszy świętej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE