Wypadek

Karetka huknęła w autobus, a później w fotoradar. Dwie osoby w szpitalu, w tym dziecko

2022-12-16 18:41

Do wypadku doszło w piątkowe popołudnie, 16 grudnia. Po godz. 16 do służb wpłynęła informacja o zderzeniu karetki z autobusem miejskim na skrzyżowaniu ulicy Ostrobramskiej z Zamieniecką na Pradze-Południe. Ranne zostały dwie osoby, kobieta i dziecko, które trafiły do szpitala. Przyczyny wypadku będzie wyjaśniała policja.

Karetka zderzyła się za autobusem miejskim na Pradze-Południe

Informacje o wypadku potwierdził w rozmowie z „Super Expressem” Rafał Markiewicz z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Doszło do zdarzenia karetki oraz autobusu miejskiego linii 135 na skrzyżowaniu ulic Ostrobramskiej i Zamienieckiej - przekazał policjant.

Po zderzeniu pojazdem komunikacji miejskiej karetka uderzyła jeszcze w fotoradar, kompletnie roztrzaskując przód. Na szczęście karetką nie był przewożony pacjent potrzebujący pilnej pomocy medycznej. - Była to karetka przeznaczona do przewozu krwi - wyjaśnił Rafał Markiewicz z KSP.

Kierowcy obydwu pojazdów na miejscu wypadku zostali przebadani na obecność alkoholu w organizmie. - Byli trzeźwi - poinformował nas policjant.

Dwie osoby ranne wypadku na Pradze-Południe

Niestety, nie obyło się bez rannych. Poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące autobusem. - To kobieta i dziecko. Zostali przetransportowani do szpitala - podał nam Rafał Markiewicz.

Policjanci będą wyjaśniali szczegółowe przyczyny i okoliczności piątkowego wypadku na Pradze.

Karetka zderzyła się z autobusem. Groźny wypadek na ul. Ostrobramskiej
Sonda
Jak często podróżujesz komunikacją miejską?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki