Pilna akcja strażaków

Kłęby dymu buchały z okna. Wielki pożar mieszkania w bloku na Ochocie!

2023-03-29 22:17

Wielki pożar mieszkania na Ochocie! W środę (29 marca) w bloku przy al. Jerozolimskich rozpętało się istne piekło. W pokoju na 9 piętrze zaczął nagle szaleć morderczy żywioł. Przerażeni mieszkańcy pilnie wezwali straż pożarną. Czerwone wozy po chwili były już na miejscu, a strażacy ruszyli do gaszenia szalejących płomieni.

Warszawa. Pożar w bloku na Ochocie. Płomienie buchały przez okno

Pożar wybuchł popołudniu, około godziny 14. - Na miejsce przyjechały 4 zastępy straży pożarnej. Płonęła część pokoju. Lokator mieszkania zdołał się ewakuować o własnych siłach przed przyjazdem służ – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” st. asp. Bogdan Smoter ze stołecznej straży pożarnej. Szczęśliwie żywioł udało się dość sprawnie ugasić. Na elewacji bloku widać pozostałości po straszliwych jęzorach ognia. To prawdziwe szczęście, że nikomu nic się nie stało.

Pożar w Warszawie. Czarny dym nad miastem

Kilka dni wcześniej do potężnego pożaru doszło na budowie na Pradze. Płonęły materiały budowlane przy ul. Żupniczej, tuż obok Dworca Wschodniego. Wielkie kłęby dymu był widoczne z wielu kilometrów. Szczęśliwe pożar jedynie groźnie wyglądał. Jak przekazali strażacy, w budynku „raczej nikogo nie było”.

Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy po pożarze?
Nasi Partnerzy polecają