Co za horror

Kolejna tragedia na torach w Warszawie. Pociąg rozjechał człowieka we Włochach. Potężne utrudnienia

2022-11-08 15:57

Kolejny koszmarny wypadek na torach w Warszawie. Kawałek od stacji PKP Warszawa Włochy pociąg śmiertelnie potrącił człowieka. Na miejscu policja prowadzi czynności. Pasażerowie pociągów muszą liczyć się z ogromnymi utrudnienia. Cześć składów została odwołana, inne są opóźnione.

Pociąg śmiertelnie potrącił człowieka

To już kolejny koszmar, który rozegrał się na torach. We wtorek, 8 listopada, po godz. 14 na wysokości ul. Tynkarskiej w pobliżu stacji PKP Warszawa Włochy pociąg Kolei Mazowieckich śmiertelnie potrącił człowieka. Informację o wypadku potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" sierż. szt. Jakub Pacyniak z policji we Włochach.

- Po godz. 14 wpłynęła do nas informacja o śmiertelnym potrąceniu osoby na wysokości ulicy Tynkarskiej, tj. kilkaset metrów od stacji PKP Warszawa Włochy – powiedział policjant. - Na miejscu trwają czynności. Trzeba liczyć się z utrudnieniami – dodał.

Utrudnienia dla pasażerów

Przed utrudnieniami ostrzega również Warszawski Transport Publiczny. „Z powodu zdarzenia na trasie Warszawa Zachodnia – Pruszków mogą wystąpić opóźnienia, odwołania, skrócenia relacji niektórych pociągów SKM linii S1 oraz KM linii R1. Od godz. 14:50 do odwołania wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM ↔ ZTM w całej 1 i 2 strefie biletowej” - czytamy w komunikacie.

Kolejna tragedia na torach

To już kolejny wypadek na torach w ostatnich dniach. W poniedziałek, 7 listopada, w okolicy skrzyżowania ulic Makowskiej z Dynowską przy stacji PKP Warszawa Gocławek pociąg Kolei Mazowieckich śmiertelnie potrącił kobietę. Z kolei w sobotę, 5 listopada, mężczyzna wpadł pod pociąg relacji Warszawa Wschodnia-Łódź Fabryczna niedaleko stacji Sucha Żyrardowska w Jesionce.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.