Demonstracja KOD

i

Autor: Facebook / Komitet Obrony Demokracji Demonstracja KOD

Komitet Obrony Demokracji: Protest pod hasłem "My, Naród!" już 27 lutego

2016-02-16 20:31

Komitet Obrony Demokracji po raz kolejny zademonstruje w Warszawie. Manifest pod hasłem "My, Naród!" już 27 stycznia.

Politycy, działacze społeczni, znane twarze, ale przede wszystkim Obywatele. Już po raz kolejny wyjdą na ulice Warszawy 27 lutego, za sprawą kolejnej manifestacji KOD. Tym razem protest dotyczył będzie postrzegania Narodu polskiego w świetle ostatnich zmian politycznych.

- Siła narodu przyjdzie [...], żeby pokazać, że popiera zasady konstytucyjnego porządku państwa prawnego. Że sprzeciwia się łamaniu prawa oraz dobrego demokratycznego obyczaju. Naród, społeczeństwo, obywatele - na profilu społecznościowym Komitetu Obrony Demokracji napisali jego przedstawiciele. KOD-owcy, jak sami piszą, chcą wyrazić swój sprzeciw wobec "dyktatury większości", którą stopniowo wprowadzać ma Prawo i Sprawiedliwość.

Najbliższy manifest zwolenników oraz działaczy Komitetu Obrony Demokracji odbędzie się już w sobotę, 27 lutego pod stadionem PGE Narodowy. Start o godzinie 13.00, planowane zakończenie w okolicach godziny 17.00. Przypomnijmy, że w rekordowym jak do tej pory proteście KOD-u uczestniczyło ok. 50 tys. osób.

Szanowni Państwo!27 lutego spotkamy się na marszu „My, Naród!”. Naród, czyli wszyscy, którzy żyją w Polsce, którzy...Posted by Komitet Obrony Demokracji on 14 luty 2016
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE