Koncert Beyonce w Warszawie. Gigantyczne kolejki po bilety na koncert wielkiej gwiazdy

i

Autor: Shutterstock Koncert Beyonce w Warszawie. Gigantyczne kolejki po bilety na koncert wielkiej gwiazdy

Wielka gwiazda

Koncert Beyonce w Warszawie. Gdzie kupić bilety 08.02.2023? Gigantyczne kolejki po bilety na występ wielkiej gwiazdy

2023-02-08 15:54

Gdzie kupić bilety na koncert Beyonce w Warszawie? Zainteresowanie występem wielkiej gwiazdy jest tak duże, że Beyonce wystąpi w Warszawie aż na dwóch koncertach. Fani ustawiają się w kolosalne kolejki po bilety, mimo że ich cena zwala z nóg. Najdroższe kosztują nawet 2 tysiące złotych! To jednak nie odstrasza fanów wielkiej gwiazdy, którzy utworzyli wielotysięczne kolejki do kupna wymarzonej wejściówki.

Koncert Beyonce w Warszawie. Rzesze fanów rzuciły się po bilety

Koncert Beyonce w Polsce! To z pewnością będzie wydarzenie 2023 roku, o czym świadczy skala zainteresowania występem amerykańskiej artystki. Gdy oficjalna sprzedaż biletów ruszyła, ludzie dosłownie rzucili się po wejściówki. I nie odstraszyły ich kosmiczne ceny. Na najdroższy bilet niektórzy musieliby pracować przez większość miesiąca. Na drodze do zdobycia biletu stanęły jednak możliwości techniczne. Fani donoszą, że najdłuższa wirtualna kolejka liczyła aż 40 tysięcy osób! W pewnej chwili bilety się skończyły. Na szczęście już oficjalnie wiemy, że Beyonce zagra aż dwa koncerty 27 i 28 czerwca na stadionie PGE Narodowy na Pradze-Południe. Sprzedaż biletów na drugi koncert ruszyła w środę (8 lutego) o godzinie 10. 

Beyonce wzbudza swoją ogromne zainteresowanie mediów i fanów. Od lat kontynuuje oszałamiającą karierę muzyczną, a na jej utworach wychowały się miliony osób. Gwiazda ostatni raz odwiedziła Polskę w 2018 roku. Wtedy wystąpiła na scenie ze swoim mężem, raperem Jay-Z.

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Beyonce?
Nasi Partnerzy polecają