Konrad z Gostynina walczy o życie. Jest nadzieja na ratunek, liczy się każda pomoc

i

Autor: Archiwum prywatne/siepomaga.pl Konrad z Gostynina walczy o życie. Jest nadzieja na ratunek, liczy się każda pomoc

Każdy może pomóc

Konradek z Gostynina walczy o życie. Jest nadzieja na ratunek dla 9-latka, liczy się każda pomoc

2023-04-21 10:02

Walka Konradka (9 l.) trwa od kiedy był malutki. Zaczęło się od kilku ostrych infekcji. Później zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli, zapalenie górnych dróg oddechowych, Wszystko to stopniowo przyczyniało się do zaburzeń neurologicznych, zabierając mu beztroskie dzieciństwo. Lekarze oceniają jego stan jako ciężki. Rodzice Konrada jednak się nie poddają i założyli zbiórkę.

Konrad z Gostynina walczy o życie. Jest szansa na leczenie

Konradek zmaga się z bardzo ciężką chorobą odkąd był mały. Lekarze długo nie potrafili postawić właściwej diagnozy. - my rodzice robiliśmy wszystko, żeby dowiedzieć się, co tak naprawdę dolega naszemu dziecku, które każdego dnia zmaga się z okrutnie silnym bólem. Braliśmy udział w szkoleniach, konferencjach oraz kongresach medycznych. Słuchaliśmy wykładów online z całego świata. Przewertowaliśmy setki artykułów medycznych, książek. Na własną rękę robiliśmy dziesiątki badań metabolicznych, immunologicznych, neurologicznych — w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Niemczech starając się znaleźć przyczynę wszystkich zaburzeń u naszego synka – napisali rodzice chłopca na stronie siepomaga.pl

W końcu udało się ustalić przyczynę cierpienia chłopca. - Po 7 latach sami doszliśmy do diagnozy, która w Polsce została potwierdzona przez lekarzy z Centrum Medycznego w Gdańsku. Konrad cierpi na autoimmunologiczne zapalenia mózgu i rdzenia kręgowego — zespół PANS – czytamy dalej.

Teraz rodzice Konradka walczą o każdy grosz. - Tu chodzi o zdrowie i życie naszego synka. Prosimy o pomoc! - kończą dramatyczny apel. Zbiórkę na leczenie Konrada możesz wspomóc TUTAJ.

Mieszkańcy Gostynina i okolic licytują też na specjalnej grupie na Facebooku różne przedmioty. Dochód z aukcji zasili zbiórkę. Fanty można licytować TUTAJ.

Sonda
Czy uważasz, że chore dzieci mają w Polsce dobrą opiekę?