Koronawirus uderza w Warszawskie dzieci! Liczby porażają! Szykuje się lock down?

2020-09-28 15:05 Norbert Amlicki
koronawirus
Autor: pixabuy

Coraz więcej zakażeń koronawirusem w Warszawie! W ciągu ostatnich 14 dni w samej stolicy potwierdzono aż 1056 przypadków zakażenia COVID-19. Czy to oznacza, że stolica znajdzie się na liście zagorżonych powiatów? Koronawirus dopada coraz młodsze osoby! Jest to już druga fala zakażeń?

Łukasz Szumowski ma koronawirusa!

W województwie mazowieckim nastąpił kolejny gwałtowny wzrost zakażeń koronawirusem. W dniu wczorajszym przybyło aż 152 zakażonych, co uplasowało Mazowsze za drugim miejscu ex æquo z woj. kujawsko-pomorskim. W całym kraju potwierdzono już prawie 89 tys. zakażeń COVID-19 w powodu którego zmarło prawie 2.5 tys. osób.

Warszawa: Ganiali się ze złodziejem po polu. MAMY WIDEO!

W samej Warszawie, między 13-27 września potwierdzono aż 1056 przypadków nowych zakażeń koronawirusa. To były jedne z najczarniejszych dwóch tygodni w stolicy. Czy to oznacza, że Warszawa będzie na liście zagrożonych powiatów? Dziś, w poniedziałek został zwołany sztab kryzysowy mający na celu przeciwdziałanie w rozprzestrzenianiu się wirusa w stolicy. Prezydent Rafał Trzaskowski przeraził wszystkich mieszkańców!

[AKTUALIZACJA] DRAMAT na drodze w stronę centrum. MOTOCYKLISTA zginął pod kołami!

- W Warszawie jest coraz więcej chorych osób w przedziale 10-25 lat! - przeraził prezydent Rafał Trzaskowski. Czy taki wskaźnik jest powodem powrotu dzieci do szkół?

12 szkołach wykryto 87 przypadków zachorowań, z czego 50 nauczycieli i 31 uczniów i 6 pracowników administracji. Takich liczb jeszcze nie było, nawet przed lock downem!

Warszawa: Zmiany na niebezpiecznym skrzyżowaniu we Włochach. Drogowcy majstrują przy sygnalizacji [GALERIA]

-Warszawa nie jest na liście zagrożonych powiatów- uspokoił Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy.