Kradł, bo chciał mieć białe zęby? Wszystko jest na nagraniu!

2021-10-26 7:02
 Kradł dla białych zębów. Nagrały go kamery
Autor: Materiały policji, Shutterstock

Kamery monitoringu z dwóch sklepów zlokalizowanych na Bielanach zarejestrowały zuchwałą kradzież. Mężczyzna, którego policjanci wdzięcznie nazwali „amatorem białych zębów” postanowił wynieść z lokali szczoteczki do zębów. Łącznie ich wartość osiągnęła blisko tysiąc złotych.

Mężczyzna w dwóch sklepach przy ulicy Kasprowicza pojawił się kilka razy. W ostatnim czasie mężczyzna wyniósł cztery szczoteczki elektryczne nie płacąc za nie, a tym samym naraził sklepy na straty w wysokości prawie tysiąca złotych - przekazała podinsp. Elwira Kozłowska z bielańskiej komendy policji. Pech chciał, że kradzieże zostały zarejestrowane przez sklepowe kamery. Właściciele lokali zgłosili sprawę na policję. Mundurowi przeanalizowali nagrania i od razu rozpoznali złodzieja. Był poszukiwany przez śródmiejski sąd do odbycia kary więzienia za przestępstwa narkotykowe. 38-latek został zatrzymany. Grozi mu teraz 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy złodzieje powinni być karani surowiej?
Ogromny pożar na Woli. Płonął garaż podziemny w bloku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE