Kradli JAPOŃCZYKI, bo popularne. Teraz posiedzą w polskim więzieniu

2020-02-21 11:26 PIK
Kajdanki
Autor: Canva.com

Policja zatrzymała trzech mężczyzn, którzy z kradzieży samochodów uczynili sobie dochodowy biznes. Specjalizowali się w mazdach, ale toyotami tez nie pogardzili. W polskim więzieniu mogą spędzić nawet 10 lat.

Policjanci ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością samochodową przez kilka tygodni rozpracowywali grupę, która specjalizowała się w kradzieżach samochodów marki mazda. Dzięki pracy operacyjnej ustalili osoby wchodzące w jej skład, sposób dokonywania kradzieży oraz samochód, jakim mogą się poruszać. To pozwoliło zatrzymać złodziei tuż po tym, jak włamali się do mazdy 3 i próbowali nią wyjechać.

CBŚP rozbiło gang narkotykowy! Znaleziono haszysz, amfetaminę i broń!

Na parkingu w Ząbkach funkcjonariusze zabezpieczyli także toyotę skradzioną w Nowym Dworze Mazowieckim oraz odzyskali mazdę skradzioną na Targówku - poinformowała podinsp. Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji.

Są zarzuty dla osób zatrzymanych przez CBŚP w Wołominie!

Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem oraz paserstwa i trafili do aresztu na trzy miesiące. Wszyscy byli już notowani za podobne przestępstwa, grozi im do 10 lat więzienia.

Krwawa zbrodnia na Bielanach: pijana kobieta dźgnęła partnera nożem w serce!