"Królowa życia" Joanna P. trafiła ZA KRATKI! Wiemy, CO ZROBIŁA!

2020-08-03 16:39 Dawid Skrzypiński
Fani dopytują co z Królową Życia
Autor: Instagram Fani dopytują co z "Królową Życia"

Kilka tygodni temu Joanna P., celebrytka znana z programu "Królowe życia" zniknęła z mediów społecznościowych. Zaniepokojeni fani zasypują ją emocjonalnymi komentarzami. - Asiu, gdzie jesteś. Tęsknimy. Jak nieoficjalnie dowiedzieli się reporterzy "Super Expressu", seksowna gwiazda telewizji została... aresztowana!

Joanna P. To gwiazda to telewizyjnych programów "Królowe życia" oraz "Damy i wieśniaczki". Swoim sposobem bycia od początku wzbudzała kontrowersje. Zawsze dostawała to, czego chciała – loty prywatnym samolotem, zakupy w najlepszych butikach, egzotyczne podróże i modne gadżety. Często dodawała w internecie bardzo odważne zdjęcia. Pozowała też nago podczas sesji dla magazynu dla mężczyzn. Jej życie w mediach społecznościowych obserwuje około 20 tys. fanów. Teraz wielu z nich niepokoi się o losy swojej idolki. - Od jakiegoś czasu zaglądam, a tu cisza - pisze jedna z nich. - Asia wylogowała się pewnie do swojego realnego życia - zastanawia się kolejna. Teraz celebrytka odpocznie od wystawnego, gwiazdorskiego życia, tysięcy fanów i blasku fleszy.

Przerażające nagranie trafiło do sieci. Lincz nastolatek! „Pucuj się teraz, bo dostaniesz gorszy wpier...” [WIDEO, GALERIA]

Według informacji dziennikarzy Super Expressu kontrowersyjna celebrytka oraz jej konkubent zostali zatrzymani przez policję. Partner Joanny P. brał udział w zabójstwie 75-letniej mieszkanki Pragi-Północ. 24 marca 2014 roku staruszka została oblana przez Piotra G. kwasem w windzie swojego bloku. Zabójstwo swojej sąsiadki zlecił Maciej M., a obecny partner "Królowej życia" miał przywieźć egzekutora na miejsce zbrodni. Emerytka trafiła do szpitala, gdzie zmarła w wyniku powikłań po poparzeniach twarzy. Okazało się jednak, że doszło do pomyłki, a ofiarą miała być inna z sąsiadek. Cała trójka wpadła w ręce policji po 5 latach. Adam J. wyszedł z aresztu po wpłaceniu 100 tys. zł. poręczenia majątkowego.

Warszawa: Zakrwawiony Ukrainiec groził nożem plażowiczom! [GALERIA]

Celebrytka wspólnie ze swoim partnerem miała przekazać prokuratorowi Andrzejowi Z. ogromną łapówkę. Prawnik miał otrzymać od nich 1 mln zł! Prokurator został już odsunięty od sprawy i czeka na postawienie zarzutów. Joanna P. i jej partner zostali tymczasowo aresztowani! Usłyszeli już zarzuty przekazania korzyści majątkowej urzędnikowi państwowemu. Wygląda na to, że seksowna celebrytka zamieni luksusowe apartamenty na niewygodną, więzienną pryczę.

Warszawa: Policja zatrzymała kilkunastu aktywistów Greenpeace, którzy weszli na dach ministerstwa! [WIDEO, GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Królowe życia: Dagmara ze łzami w oczach odprowadza przyjaciela do ośrodka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.