Polacy zaatakowali Ukraińców na plaży. Jedna osoba dźgnięta nożem. Zatrzymali czterech podejrzanych

i

Autor: Tadeusz Mróz Polacy zaatakowali Ukraińców na plaży. Jedna osoba dźgnięta nożem. Zatrzymali czterech podejrzanych

Co tam się działo!?

Krwawa bójka na Poniatówce. Pięć osób zatrzymanych

2023-05-09 18:01

W okolicach godz. 13 we wtorek, 9 maja, doszło do bójki na plaży Poniatówka. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w ostrej przepychance udział brały dwie grupy - Polacy i Ukraińcy. Zatrzymanych zostało 5 osób. Policja będzie wyjaśniała okoliczności i wszystko, co związane z tym zdarzeniem.

Bójka na Poniatówce w Warszawie

W okolicach 13 doszło do bójki na plaży Poniatówka na Pradze-Południe. - Otrzymaliśmy informacje na temat nieporozumienia, do którego doszło pomiędzy dwiema grupami osób. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Zatrzymaliśmy pięć osób. Będziemy wyjaśniać okoliczności i wszystko to, co związane z tym zdarzeniem - skomentowała w rozmowie z „Super Expressem” podinsp. Joanna Węgrzyniak z praskiej policji.

Awanturnicy użyli noża?

Zupełnie inne światło na tę sprawę rzucają informacje zdobyte przez naszego reportera. Udało mu się bowiem porozmawiać ze świadkami zdarzenia. - Doszło do przepychanki pomiędzy grupą Polaków a Ukraińcami. Jedna osoba została dwukrotnie dźgnięta nożem, policjanci zatrzymali łącznie pięć osób. Do szpitala trafił poszkodowany z dwiema kłutymi ranami oraz dwie kolejne osoby z drobnymi urazami twarzy i ciała - słyszymy.

Sonda
Byłaś/eś kiedyś świadkiem bójki?
Nasi Partnerzy polecają