Krwawa jatka na Woli! Zadźgała ukochanego z zazdrości

2020-12-01 9:31 Damian Ryndak
zabojstwo
Autor: LUKA&MARO

W bloku przy ul. Ludwiki 5 doszło do awantury między kochankami. W pewnym momencie kobieta chwyciła za nóż i zadźgała swojego partnera. Policjanci już zatrzymali nożowniczkę. Czynności z nią będą wykonywane po wstępnych wynikach sekcji zwłok męża.

Do dramatu doszło w poniedziałek 30 listopada. Chwilę po godzinie 15 w bloku na 2 piętrze między parą doszło do awantury. Nagle kobieta wpadła w szał, chwyciła za nóż i ugodziła nim partnera. Po wszystkim wybiegła z mieszkania. Mężczyzna ostatkiem sił wyszedł na klatkę. Potem padł na schody i stracił przytomność. Z relacji sąsiadów wynika, że kobieta przed zabójstwem próbowała odkręcić gaz na korytarzu, ale została powstrzymana.

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia oraz policja. Niestety mimo reanimacji 40-letni mężczyzna zmarł.  Przeprowadzono oględziny pod nadzorem prokuratora. Przesłuchano też sąsiadów. Nożowniczka został zatrzymana. Prokuratura zleciła sekcję zwłok mężczyzny. Dalsze czynności z zatrzymaną będą wykonywane po wstępnych jej wynikach.  

Uciekła z domu przez ojca