Legionowo: O włos od tragedii! Szambiarka w rowie, a ścieki na jezdni...

Przewrócona szambiarka
Autor: Ireneusz Wilk Przewrócona szambiarka

W miejscowości Łajski pod Legionowem doszło do wypadku z udziałem szambiarki. Ciężarówka wylądowała w rowie, a ścieki rozlały się na jezdnię. Mogło dojść do tragedii.

Wypadek spowodowała kierująca oplem, która w samo południe podróżowała w stronę Skrzeszewa. Nagle zjechała na przeciwległy pas i mknęła wprost pod koła szambiarki. Kierowca nie miał wyjścia. Chcąc ratować się przed zderzeniem odbił w prawo i wylądował w rowie. Gdyby opel wbił się czoło w szambiarkę mogłoby dojść do tragedii. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Celina wróciła do domu. Manager T.Love odzyskał łódkę

Jak poinformowała legionowska policja zdarzenie prawdopodobnie zostanie uznane za kolizję. Na miejsce został wezwany ciężki sprzęt, który podniósł ciężarówkę. Droga wojewódzka nr. 632 została na ten czas zamknięta. Kierowcy musieli podróżować objazdami.

Białe buty na ulicach Warszawy. Co się dzieje?! [GALERIA]

Na Stadionie Narodowym w Warszawie powstaje tymczasowy szpital polowy dla „covidowych” pacjentów.
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE