Zatrzymani

i

Autor: Materiały Komendy Stołecznej Policji Zatrzymani

Śródmieście: Blisko pół kilograma marihuany i LSD w lodówce [ZDJĘCIA]

2018-06-21 10:50

Policjanci ze śródmieścia trafili do mieszkania przy alei Jana Pawła II. Kiedy jeden z domowników otworzył drzwi, funkcjonariusze poczuli charakterystyczną woń marihuany. To tylko utwierdziło policjantów w przekonaniu, że są pod właściwym adresem.

Kryminalni przystąpili do przeszukania mieszkania. W szafce w kuchni, w szafie w pokoju oraz w szafkach z ubraniami, w słoiku, plastikowym pudełku oraz w foliowej torbie było ukrytych 55 samarek z marihuaną! W sumie policjanci zabezpieczyli 423 gramy marihuany.

Zabezpieczone narkotyki

i

Autor: Materiały Komendy Stołecznej Policji Zabezpieczone narkotyki

>>> Dokumenty podpisane, będzie metro na Targówek [AUDIO]

Ponadto policjanci znaleźli pakowarkę próżniową, elektroniczną wagę służącą do porcjowania środków odurzających, 23 700 złotych mogących pochodzić z przestępstwa, a w lodówce kopertę z paskami LSD.

Kryminalni zatrzymali 32-letniego Marcina W. i 28-letniego Michała F., a śródmiejska prokuratura postawiła mężczyznom zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Coraz więcej czarnych punktów na Mazowszu. Przyczyną "alkohol i brawura" [AUDIO]

Zobacz TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE