Makabra na Grochowie. Ciało w parku, obok nieprzytomna kobieta

2021-11-08 17:01

Tragiczne odkrycie w Parku Znicza na warszawskiej Pradze-Południe. W sobotę w godzinach wieczornych znaleziono tam ciało mężczyzny. Na miejscu ze zmarłym 46-latkiem była także kobieta, która wymagała pomocy medycznej - poinformował portal Wawa Info. Sprawą miała zająć się prokuratura.

Do makabrycznego odkrycia doszło w sobotę w godzinach wieczornych w Parku Znicza na Grochowie. Mundurowi otrzymali zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie. Na miejsce natychmiast wysłano patrol. - Po dotarciu na miejsce, funkcjonariusze zastali mężczyznę, który nie wykazywał funkcji życiowych - wynika z ustaleń portalu Wawa Info. Policjanci przystąpili do reanimacji, ale ta nie przyniosła rezultatu.

- 46-letniego mężczyzny nie udało się uratować - powiedział w rozmowie z wawainfo.pl, sierż. sztab. Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Jak czytamy w portalu, obok mężczyzny była także kobieta, która wymagała pomocy medycznej. Została ona przewieziona do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Czynności z udziałem prokuratora trwały na miejscu przez kilka godzin. Na razie nie są znane żadne okoliczności w sprawie tego tajemniczego zdarzenia.

Drogowa ofensywa na Gocławiu. W końcu położyli nowy asfalt
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE