Tragedia!

Makabra na Grochowie. Ludzkie zwłoki na przystanku autobusowym

2023-03-12 20:28

Dramatyczne sceny na przystanku autobusowym na Grochowie. W niedzielę (12 marca) przy ul. Grochowskiej na wysokości ul. Zakole obok ronda Wiatraczna przechodnie natknęli się na nieprzytomną osobę. Człowiek nie dawał znaku życia. Na miejsce pilnie ruszyły służby ratunkowe i policja. Niestety, nie było już żadnych szans na ratunek.

Groza na Grochowie. Ludzkie zwłoki na przystanku autobusowym

Przed godziną 15 na miejscu pojawił się służby. Na miejscu był reporter „Super Expressu”, który donosił, że na przystanku pracuje policja. Mundurowi osłonili miejsce parawanem.

Zdarzenie potwierdzają funkcjonariusze. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o godz. 14.45. Sprawa nie ma charakteru kryminalnego – powiedział Rafał Rutkowski ze stołecznej policji. Co to oznacza? - Osoba ta zmarła z przyczyn naturalnych – wyjaśnia policjant. Na miejscu nie było więc prokuratora, jak w przypadku zgonów, co do których nie ma pewności w jaki sposób zaszły.

Zwłoki na przystanku w Ursusie

Do podobnej sytuacji doszło na początku roku ulicy Orląt Lwowskich 46 w Ursusie. Pasażerowie spostrzegli nieżywego mężczyznę na przystanku. Na miejscu pracował prokurator, który miał wyjaśnić przyczynę tajemniczej śmierci. Więcej o tym zajściu przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy praca w policji jest niebezpieczna?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany