Tragedia na przystanku autobusowym. Nie żyje 53-letni mężczyzna

i

Autor: Google Street View Tragedia na przystanku autobusowym. Nie żyje 53-letni mężczyzna

Straszny początek roku

Tragedia na przystanku autobusowym. Nie żyje 53-letni mężczyzna

2023-01-02 15:05

Nowy rok rozpoczął się mrożącym krew w żyłach odkryciem w Ursusie. W rejonie przystanka autobusowego znaleziono zwłoki mężczyzny. Nieboszczyk miał 53-lata. Na miejsce natychmiast wezwano służby. Przyczynę i okoliczności tajemniczej śmierci mężczyzny będzie wyjaśniała policja pod nadzorem prokuratora.

Zwłoki mężczyzny na przystanku w Ursusie

Informację o makabrycznym odkryciu w Nowy Rok (1 stycznia) w Ursusie potwierdził w rozmowie z „Super Expressem” sierż. szt. Jakub Pacyniak oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III. - Przed godz. 11 na przystanku na wysokości ulicy Orląt Lwowskich 46 został odnaleziony mężczyzna – przekazał nam funkcjonariusz. Niestety, na pomoc było już za późno. Mężczyzna był martwy.

Jak dodał policjant, na miejsce zostało wezwane ratownictwo medyczne. Przybyli też mundurowi. - Były prowadzone czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota - poinformował sierż. szt. Jakub Pacyniak.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniali przyczyny i okoliczności śmierci 53-latka.

Seria zgonów na Mazowszu

Śmierć 53-latka w Ursusie nie była jedynym tragicznym zajściem odnotowanym w ostatnich dniach. W piątek, 30 grudnia, w parku Pole Mokotowskie znaleziono zwłoki 66-latka. W sobotę, 31 grudnia, upadku z wysokości nie przeżyła kobieta na Ochocie. W niedzielę, 1 stycznia, pod wiaduktem w Wilanowie znaleziono zwłoki 20-latka, a Mazowiecka Policja poinformowała o 65-letnim mężczyźnie, który martwy leżał w przydrożnym rowie. Tego samego dnia z zalewu szydłowieckiego wyłowiono 54-letnią kobietę. Mimo długiej reanimacji nie udało się uratować jej życia.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Warszawie?

OBOWIĄZKOWE czarne skrzynki w nowych autach?

Nowe prawo zbliża się wielkimi krokami. POSŁUCHAJ i poznaj szczegóły!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają