Szydłowiec. Poślizgnęła się i wpadła do wody. O jej życie walczyli przez 90 minut

i

Autor: SZYDŁOWIEC.PL/PIXABAY Szydłowiec. Poślizgnęła się i wpadła do wody. O jej życie walczyli przez 90 minut

CIAŁO WYŁOWIŁ MIESZKANIEC

Szydłowiec. 90 minut walczyli o życie 54-latki. Kobieta utopiła się w zalewie szydłowieckim

2023-01-02 9:59

W Nowy Rok doszło do przerażającego wypadku w Szydłowcu. Z zalewu szydłowieckiego wyłowiono kobietę. Akcję reanimacyjną najpierw prowadzili policjanci, później walkę o życie 54-latki przejęła ekipa pogotowia ratunkowego. Po 90 minutach resuscytacji stwierdzono zgon kobiety.

Szydłowiec. Z zalewu wyłowiono 54-letnią kobietę

Do przerażającego zdarzenia doszło w niedzielę, 1 stycznia. W okolicach godziny 19 z zalewu szydłowieckiego mieszkankę wyłowił mężczyzna, który natychmiast zadzwonił po ratunek. Na miejscu pierwsi pojawili się policjanci, którzy podjęli akcję reanimacyjną. Później prowadziła ją ekipa pogotowia ratunkowego.

Zgłoszenie wpłynęło do nas chwilę przed godziną 19. Mężczyzna wyłowił ciało kobiety i powiadomił służby ratunkowe. Pomimo ponad 90-minutowej akcji resuscytacyjnej życia 54-latki nie udało się uratować. Policjanci pracowali na miejscu pod nadzorem prokuratora. Okoliczności śmierci mieszkanki Szydłowca będą wyjaśniane. Odbędzie się sekcja zwłok kobiety. Ciało 54-latki zostało odnaleziono w okolicach tamy – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” mł. asp. Marlena Skórkiewicz, rzecznik prasowy szydłowieckiej policji.

Niestety, pomimo 90-minutowej akcji reanimacyjnej lekarz stwierdził zgon kobiety. Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Nasze działania skupiły się na zabezpieczeniu okolicy, doświetleniu miejsca, gdzie była prowadzona akcja ratunkowa. Przez chwilę również kierowaliśmy ruchem w okolicy. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej – przekazał mł. bryg. Wilczyński Bartłomiej, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szydłowcu.

Sonda
Czy byłaś/eś kiedykolwiek świadkiem sytuacji, gdy ktoś się topił?
Nasi Partnerzy polecają