Makabra na Grochowie. Stary golf huknął w mężczyznę na pasach. Zginął na miejscu

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Makabra na Grochowie. Stary golf huknął w mężczyznę na pasach. Zginął na miejscu

Makabra na Grochowie. Starym polo huknął w mężczyznę na pasach. Zginął na miejscu

2021-12-30 9:19

Koszmarny wypadek na Grochowie. W środowy wieczór na ul. Grochowskiej zginął człowiek. Kierowca samochodu osobowego potrącił pieszego, gdy ten przechodził przez pasy na czerwonym świetle. Niestety, obrażenia, których doznał, były tak poważne, że mężczyzna zginął na miejscu. Sprawę tragicznego wypadku wyjaśnia policja.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę (29 grudnia) około godziny 20 na ulicy Grochowskiej w okolicy Placu Szembeka. - Kierujący volkswagenem polo śmiertelnie potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych - przekazała nadkom. Joanna Węgrzyniak.

Niestety, życia pieszego nie udało się uratować. Lekarz, który przyjechał na miejsce zdarzenia, stwierdził zgon mężczyzny. Na razie nieznana jest tożsamość ofiary.

Kierowca samochodu osobowego został przebadany na obecność alkoholu. - Był trzeźwy - przekazał nadkom. Węgrzyniak. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że potrącony mężczyzna przechodził przez pasy na czerwonym świetle.

Jak udało się ustalić naszemu fotoreporterowi, kierowca auta nie miał szans, by w porę wyhamować pojazd. Z jego relacji wynika, że grupa ludzi, która prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu, weszła na pasy na czerwonym świetle. Wówczas potrącił jedną z osób, która szła z piwem w ręku. Dwójka pozostałych pieszych uciekła z miejsca wypadku.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Warszawy w 2022 roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE