Makabra w Galerii Wileńskiej. Brudna śmierć w toalecie

i

Autor: Tadeusz Mróz Makabra w Galerii Wileńskiej. Brudna śmierć w toalecie

CO TAM SIĘ STAŁO!?

Makabra w Galerii Wileńskiej. Brudna śmierć w toalecie

2022-12-20 11:02

Przerażające odkrycie w jednej z toalet w Galerii Wileńskiej na Pradze-Północ w Warszawie. Na ziemi leżał nieżywy 47-latek. Ochroniarz, który go znalazł, natychmiast wezwał na miejsce karetkę pogotowia. Mężczyzna nie oddychał, więc stróż zaczął próbować ratować jego życie. Resuscytację przejęli później ratownicy medyczni, jednak bezskutecznie.

Warszawa. Przerażająca śmierć w toalecie w Galerii Wileńskiej

W poniedziałkowy wieczór (19 grudnia) dookoła Galerii Wileńskiej na Pradze-Północ stanęło kilka karetek pogotowia. Mieszkańcy zastanawiali się, co się dzieje. Niestety, okazało się, że finał tej historii jest tragiczny. Służby dostały bowiem zgłoszenie o potwornej śmierci w toalecie.

- Zgłoszenie wpłynęło do nas w okolicach godziny 21:30. Ochroniarz, który robił obchód toalet co 30 minut, odnalazł leżącego na ziemi mężczyznę. Podjął resuscytację 47-latka, którą później przejęli ratownicy medyczni, którzy pojawili się na miejscu. Niestety bezskutecznie - przekazał w rozmowie z „Super Expressem” asp. szt. Artur Wojdat, oficer prasowy Komisariatu Kolejowego Policji. - Przyczyna zgonu nie jest znana, jednak wstępnie wykluczono udział osób trzecich – dodał.

Co wydarzyło się w toalecie?

Co tam się wydarzyło w poniedziałkowy wieczór? Dlaczego 47-latek został znaleziony martwy w tak szokujących okolicznościach? Odpowiedzi na te pytania będą szukali funkcjonariusze, którzy zajmą się wyjaśnianiem przyczyn tajemniczej śmierci mężczyzny w toalecie. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że obok ciała zmarłego 47-latka leżały zużyte strzykawki. Nie wiadomo jednak, czy należały do niego i czy mają związek z jego koszmarną śmiercią.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?

Zima to najtrudniejszy okres dla osób bezdomnych.

Jak naprawdę wygląda życie na ulicy? Posłuchaj wolontariuszki!

Listen to "Bezdomność to nie wybór. Jak wygląda życie na ulicy?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany