Dramat na stacji w Piasecznie! Pieszy zginął zmiażdżony przez pociąg

i

Autor: Wawa Hot News 24 Dramat na stacji w Piasecznie! Pieszy zginął zmiażdżony przez pociąg

Nie było szans na ratunek

Makabra w Piasecznie. Pieszy zginął zmiażdżony przez pociąg. Strażacy ewakuowali pasażerów

2023-06-07 8:18

Tragedia w Piasecznie. Tuż przed stacją kolejową pieszy zginął zmiażdżony przez pociąg! Makabra rozegrała się we wtorek, 6 czerwca, wieczorem. Na miejscu pracowały wszystkie służby. Niestety, mimo szybkiej akcji ratunkowej, pieszego nie udało się ocalić. Strażacy odstąpili od akcji ratunkowej, a lekarz potwierdził jego zgon. Pasażerów pociągu trzeba było ewakuować.

Piaseczno. Makabra na torach, zginął mężczyzna zmiażdżony przez pociąg

Do tragicznego zdarzenia doszło ok. 20:15. - Na miejscu zjawiły się 2 zastępy straży pożarnej. Z uwagi na rozległe obrażenia strażacy odstąpili od udzielania pomocy osobie poszkodowanej. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego potwierdził zgon – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” mł. bryg. Łukasz Darmofalski ze straży pożarnej w Piasecznie. Jak dodał do tragedii doszło ok. 200 m przed stacją PKP Piaseczno. Pociąg zatrzymał się tuż przed dworcem, dlatego strażacy musieli pomóc pasażerom opuścić wagony. - Z uwagi na dużą różnicę poziomów między wagonami a gruntem strażacy asekurowali podróżny opuszczających pociąg – wyjaśnił Darmofalski.

Na miejscu zjawiła się policja. - Z uwagi na charakter sprawy nie udzielamy żadnych informacji – przekazała – Magdalena Gąsowska z policji w Piasecznie. Akcja trwała do godz. 22.

Podobna sytuacja miała miejsce dzień wcześniej w Chotomowie pod Legionowem. Maszynista w ostatniej chwili spostrzegł mężczyznę na tortach. Nie zdążył wyhamować składu. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany