Makabryczne odkrycie w Starym Goździe. Pojechał do znajomej, a dzień później znaleziono jego zwłoki w przydrożnym rowie

i

Autor: Facebook/OSP Stare Żdżary Makabryczne odkrycie w Starym Goździe. Pojechał do znajomej, a dzień później znaleziono jego zwłoki w przydrożnym rowie

TRAGEDIA

Makabryczne odkrycie w Starym Goździe. Pojechał do znajomej, a dzień później znaleziono jego zwłoki w przydrożnym rowie

2023-02-09 15:14

Nie żyje 50-letni mieszkaniec Rzucowa (gmina Borkowice), który zaginął 3 lutego. Dwa dni od daty, kiedy na policję wpłynęło zgłoszenie o jego zaginięciu, jego ciało odnaleziono w Starym Goździe w powiecie białobrzeskim, niedaleko mostu. Prokuratura wraz z policją wyjaśniają okoliczności śmierci 50-latka.

Powiat białobrzeski. Poszukiwania 50-latka zakończone. Odnaleziono jego ciało

W piątek, 3 lutego, 50-letni mieszkaniec Rzucowa (gmina Borkowice) wyszedł ze swojego domu. Już dzień później jego zaginięcie zostało zgłoszone na policję w Skarżysku-Kamiennej, przez brata mężczyzny. Sprawa została natychmiast przekazana do komendy w Przysusze.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 50-latek wyjechał do swojej znajomej w Starym Goździe, w gminie Stara Błotnica. Policjanci ruszyli pod adres kobiety. Tam jednak go nie zastali. Rozpoczęto więc szerokie poszukiwania zaginionego, a do akcji, oprócz funkcjonariuszy policji, zaangażowali się druhowie z lokalnych OSP.

Po dwóch dniach poszukiwań ciało mężczyzny zostało znalezione w miejscowości Stary Gózd. Aktualnie działania prowadzone są pod nadzorem prokuratury. Najprawdopodobniej zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, by ustalić przyczynę zgonu 50-latka – przekazała nam asp. szt. Aneta Wilk z przysuskiej policji.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałeś/aś się w poszukiwania zaginionej osoby?
Nasi Partnerzy polecają