PRZERAŻAJĄCE

Makabra na Mokotowie. Zwłoki 60-letniego mężczyzny leżały na środku chodnika

2023-01-27 21:13

Pod blokami mieszkańców przy skrzyżowaniu ul. Ligockiej z al. Niepodległości zaroiło się od służb ratunkowych i policji. Co takiego tam się wydarzyło? Jeden z przechodniów odnalazł zwłoki około 60-letniego mężczyzny leżące przy samochodzie dostawczym. Nie wiadomo co spowodowało jego zgon. Wszystkie okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez funkcjonariuszy policji.

Makabra przy al. Niepodległości na Mokotowie. Zwłoki 60-letniego mężczyzny leżały na chodniku

Pierwsze informacje o tym makabrycznym zdarzeniu przekazał nam reporter „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że około 60-letni mężczyzna zmarł w trakcie swojej pracy. Jego ciało zostało odnalezione przez przechodnia obok samochodu dostawczego stojącego przy skrzyżowaniu ul. Ligockiej i al. Niepodległości na warszawskim Mokotowie.

Na miejscu pojawił się zastęp ratownictwa medycznego, policja oraz straż miejska. Lekarz, który przyjechał pod wskazany przez służby adres odstąpił od czynności ratunkowych i stwierdził zgon.

Wszystkie okoliczności tego zdarzenia będzie wyjaśniała policja.

O tej makabrze poinformował również Miejski Reporter zamieszczając krótki film w swoich mediach społecznościowych. – Około godziny 16.30 do służb wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie leżącym obok auta na alei Niepodległości. Mężczyznę znalazł przechodzień i wezwał pomoc. Niestety, mimo szybkiego przyjazdu nie udało się mu pomóc. Jak się okazało, był to kurier, który wyjął z auta paczkę i w tym momencie doznał nagłego zatrzymania krążenia – czytamy w poście.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki