Nowe fakty

Zwłoki młodej kobiety przy boisku szkolnym na warszawskim Mokotowie. Dyrekcja zabrała głos. Nowe ustalenia

2023-01-24 15:33

Nowe fakty w sprawie tragedii przy szkolnym boisku. Dramatyczne sceny rozegrały się przy ul. Limanowskiego. We wtorek (24 stycznia) przypadkowy świadek natknął się na zwłoki młodej kobiety. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator. W sprawie zabrała głos dyrekcja szkoły. Wiemy już, kto pierwszy próbował ratować dwudziestokilkuletnią kobietę.

Mokotów. Zwłoki przy boisku szkolnym. Nowe fakty

Wstrząsające sceny pod szkołą na Mokotowie. We wtorek z samego rana przy szkolnym boisku świadkowie znaleźli zwłoki młodej kobiety. Śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. Na miejscu tragedii doszło do rozdzierających serce scen. Przyjechali bliscy tragicznie zmarłej, którzy najpewniej zostali powiadomieni o nieszczęściu przez służby. Trudno było im ukryć emocje.

W sprawie zabrała głos dyrekcja szkoły. Okazuje się, że makabrycznego odkrycia dokonał jeden z rodziców. - Natychmiast zawiadomił o tym nauczycieli, którzy pobiegli na miejsce i próbowali ratować kobietę. Jednocześnie powiadomione zostały służby ratunkowe, które szybko przyjechały na miejsce – mówi w rozmowie z „Super Expressem” dyr. Danuta Kozakiewicz. Jak dodaje, nie zna dalszych szczegółów, gdyż sprawę natychmiast przejęła policja. Śledczy przesłuchali świadków zdarzenia. Jak mówi dyr. Kozakiewicz uczniowie nie widzieli ciała kobiety. - Na wszelki wypadek mają jednak zapewnioną pomoc psychologów – informuje. Jak dodała dyrektor placówki zmarła była osobą z zewnątrz i nie była w żaden sposób związana ze szkołą. - Musiała tu przyjść w nocy - informuje Kozakiewicz.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Listen on Spreaker.
Sonda
Czy pomoc psychologiczna w Polsce jest łatwo dostępna?
Zwłoki młodziutkiej kobiety na szkolnym boisku. Drastyczne wideo
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki