Tragedia

Makabra w Nowym Dworze Mazowieckim. Zwłoki 47-latka leżały przed wejściem do bloku!

2023-01-22 14:04

Potworne! Dziesięć minut po północy w Nowym dworze Mazowieckim przechodzień dokonał makabrycznego odkrycia. Na schodach przed wejściem do jednego z bloków przy ul. Dębowej leżał nieprzytomny mężczyzna. Niestety, jego życia nie udało się uratować. 47-latek zmarł. Przyczyny i okoliczności jego śmierci będzie wyjaśniała policja pod nadzorem prokuratora.

Zwłoki mężczyzny pod blokiem

Informację o tragicznym zdarzeniu w nocy, 22 stycznia potwierdziła w rozmowie z „Super Expressem” podkom. Joanna Wielocha z nowodworskiej policji. - Dziesięć minut po północy wpłynęła informacja o mężczyźnie leżącym przed jednym z bloków w Nowym Dworze Mazowieckim. Na miejsce natychmiast udali się policjanci i służby medyczne. Służby medyczne próbowały jeszcze udzielić temu mężczyźnie pomocy. Niestety, mężczyzna zmarł – przekazała nam policjantka.

Z relacji sąsiadów wynika, że 47-latek miał na imię Robert i był mieszkańcem bloku, pod klatką którego, znaleziono jego ciało. Jak udało nam się ustalić, mężczyzna miał uraz głowy.

Policja wyjaśnia przyczyny śmierci 47-latka

Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniali przyczyny i okoliczności nagłej śmierci 47-letniego mieszkańca Nowego Dworu Mazowieckiego. - Na miejscu pracowali policjanci z nowodworskiej komendy, technik kryminalistyki i grupa dochodzeniowo-śledcza. O całym zdarzeniu był powiadomiony prokurator z nowodworskiej prokuratury. Zostały wykonane czynności i decyzją prokuratora ciało zostało skierowane na sekcję - poinformowała podkom. Joanna Wielocha. - Trwają czynności wyjaśniające, jak doszło do tego zdarzenia, jakie były okoliczności i przebieg - dodała policjantka.

Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki