MAKABRYCZNY wypadek! Motocyklista nie żyje. Kierowca audi był pijany [AKTUALIZACJA]

2019-08-25 17:20 mt
MAKABRYCZNY wypadek! Motocyklista reanimowany. Kierowca audi był pijany?!
Autor: zdj. ilustr., KWP Lublin

Dramatyczny wypadek na jednej ze stołecznych ulic. Osobowe audi zderzyło się z motocyklem. Kierowca samochodu był pod wpływem alkoholu. 31-letni motocyklista nie żyje.

AKTUALIZACJA:

31-letni mężczyzna zmarł w szpitalu. Niestety, motocyklisty rannego w wypadku na ul. Żołnierskiej nie udało się uratować mimo natychmiastowej reanimacji i starań lekarzy – poinformował portal tvn24.pl. Do tragedii doszło dziś rano, na odcinku między ul. Marsa i Strażacką. Kierowca osobówki miał ponad 0,2 promila alkoholu.

Wcześniej informowaliśmy:

Do zdarzenia – jak informuje warszawawpigulce.pl doszło w niedzielny poranek, przed godz. 7.00 na ul. Żołnierskiej w Warszawie. Podczas wyprzedzania audi zderzyło się z motocyklistą.

Kierowca jednośladu był reanimowany. W ciężkim stanie trafił do szpitala.

Z kolei kierowca audi jechał pod wpływem! Policyjne badanie wykazało 0,24 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzną zajęła się policja.

Jak informuje warszawski portal – kierowca audi miał na samochodzie naklejoną wlepkę o niezbyt chwalebnej treści: „Lubię zapier*****”.

Po zdarzeniu na ul. Żeglarskiej występowały ogromne utrudnienia w ruchu. Droga była zablokowana. Autobusy linii 143 zostały skierowane na objazdy.