Manifestacja antycovidowców w Warszawie. Ostra reakcja policji [WIDEO]

2020-11-21 13:39 AGO
Manifestacja antycovidowcy w Warszawie. Ostra reakcja policji, użyto GAZU [WIDEO]
Autor: Chwdp.tv/ screen z nagrania na Facebooku Manifestacja antycovidowcy w Warszawie. Ostra reakcja policji, użyto GAZU [WIDEO]

Nie wierzą w pandemię koronawirusa i postanowili to zamanifestować. Dziś (21 listopada) w parku Skaryszewskim odbyła się kolejna manifestacja tak zwanych "antycovidowców". Gdy uczestnicy protestu wyszli z parku na ulice, interweniowała policja.

"Wyłącz telewizję, włącz myślenie", "Wolność" - to tylko kilka z haseł, jakie skandowali dziś uczestnicy manifestacji antycovidowców w Warszawie.

Jak informuje Gazeta Wyborcza, protest rozpoczął się krótko po godz. 12. Miejscem rozpoczęcia manifestacji był park Skaryszewski, gdzie zaczęło pojawiać się kilkadziesiąt osób. Wszyscy bez maseczek, za to często z biało-czerwonymi flagami, a nieraz także - z biało-czerwonymi huzarskimi skrzydłami.

Na miejscu był także poseł Grzegorz Braun.  - Nie ma w naszym kraju ustawy, która zabiera nam prawo do manifestacji poglądów, prawo do publikowania swoich poglądów w przestrzeni publicznej. A tymczasem rzeczywistość odsłania swoją naturę. Władza już nie kryje, że celem jest "wyszczepienie" Polaków i działa to w całym kraju - mówił Braun do zgromadzonych.

Kacper Blonsky: CHAMSTWO! DUBIEL MANIPULUJE LUDŹMI. FAME MMA 8