Męskie Granie 2022 w Warszawie. Koncertowy weekend na Służewcu. Kto zagra? [DATA, BILETY]

i

Autor: Lukasz Gdak/East News Męskie Granie 2022 w Warszawie. Koncertowy weekend na Służewcu. Kto zagra? [DATA, BILETY]

Muzyczne święto

Męskie Granie 2022 w Warszawie. Koncertowy weekend 15-16 lipca na Służewcu. Kto zagra? [DATA, BILETY]

2022-07-15 14:50

Na to wydarzenie przez cały rok czeka tłum fanów. W weekend 15-16 lipca w stolicy odbędzie się wielkie święto muzyczne - Męskie Granie 2022. Na dwóch scenach rozstawionych na Torze Służewiec wystąpi aż 22 czołowych polskich artystów i zespołów. Wśród nich: Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow i Krzysztof Zalewski.

Męskie Granie 2022 Warszawa. Tor wyścigów konnych Służewiec

To wyjątkowy weekend i nie lada gratka dla fanów muzyki. W sobotę (16 lipca) na Stadionie Narodowym zagra gwiazda niemieckiego heavy metalu Rammstein. Amatorzy lżejszych dźwięków z pewnością znajdą coś dla siebie na warszawskim Służewcu. Tor wyścigów konnych na dwa dni przejmą wyjątkowi muzycy i ich fani. Wszystko za sprawą festiwalu Męskie Granie 2022. 

Przeczytaj również: Koncert Rammstein w Warszawie. Ważne informacje dla fanów. Utrudnienia w stolicy

Artyści wystąpią na dwóch scenach: Scenie Ż i Głównej. Męskie Granie rozpocznie się w piątek o godzinie 17. Festiwal na mniejszej scenie otworzy swoim występem Jagoda Kret. Gwiazdą wieczoru będzie raper Bedoes, którego koncert zaplanowany jest na godz. 22. Sceną główną zawładnie przed godz. 23 Dawid Podsiadło. W sobotę fani mogą liczyć na występy takich artystów jak Tymek, Mrozu, Maria Peszek i Krzysztof Zalewski.

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Męskie Granie 2022 Warszawa. Jak dojechać?

Wielkie wydarzenie muzyczne, to spore wyzwanie komunikacyjne. Miasto uruchomi na czas trwania festiwalu specjalne linie. W piątek i sobotę od godziny 15 do 21 na teren festiwalu dojechać będzie można linią autobusową „KONCERT”. Autobusy pojadą na trasie METRO WILANOWSKA 17 – al. Wilanowska – Puławska – WYŚCIGI 01 – Puławska – zawrotka na wysokości ul. Romera – Puławska – METRO WILANOWSKA 17.

Zmiany obejmą też regularne linie dzienne i nocne. Przystanki WYŚCIGI przez dwa dni będą funkcjonowały jako stałe (dla linii nocnych do godz. 3). Dodatkowo powstanie specjalna linia autobusowa „DO METRA” kursująca w jednym kierunku: WYŚCIGI 01 – Puławska – Romera – Surowieckiego – al. KEN – METRO URSYNÓW 02. Przejazdy nią są bezpłatne.

Męskie Granie Warszawa. Bilety

Niestety, mamy kiepskie wieści dla wszystkich, którzy zaspali z kupnem biletów. Jak co roku wejściówki na Męskie Granie 2022 rozeszły się jak świeże bułeczki i nie ma możliwości ich kupna.

Sonda
Wybierasz się na Męskie Granie 2022 w Warszawie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają